Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ 10 сайтів та застосунків для знайомств

Denys Nadtochyi
Denys Nadtochyi
14 лютого 2024 6 хвилин читання

Шукаєте людину, з якою можна розділити життя, чи просто хочете весело провести ніч? У будь-якому разі в сучасному світі для цього точно є спеціальний застосунок чи принаймні сайт. Якщо ви знудились від самотності та шукаєте найкращі сайти знайомств України, ця стаття для вас. Приготуйтесь до романтичних пригод, адже ми склали рейтинг сайтів знайомств.

Сайти знайомств: 10 найкращих  Сайти знайомств: 10 найкращих 

Tinder 

Tinder — найпопулярніший онлайн-сервіс для знайомств. На сайті стверджується, що завдяки застосунку створили вже понад 55 млрд (так-так, мільярдів!) пар. Утім, тактовно замовчується, як надового ці пари були створені. 

У Tinder працює «географічно зумовлений» підбір партнерів, тобто потенційна пара пропонується на основі вашого розташування. Користувачу пропонують профілі людей, які перебувають поруч та підпадають під задані параметри. Гортаючи (свайпаючи, від англ. swipe) їх ліворуч чи праворуч, ви відкидаєте пропозицію чи ставите лайк. Коли лайки акаунтів збігаються, стається метч (збіг) і користувачі можуть почати спілкування. 

Платформа: iOS та Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

Badoo

Badoo — соцмережа для знайомств, головний конкурент Tinder та ще один із китів ринку. Працює за аналогічним принципом: свайп ліворуч, свайп праворуч, лайк, а потенційні партнери так само підбираються на основі розташування. На відміну від Tinder, більше уваги акцентується на знайомствах для неромантичних цілей — спілкування за інтересами, дружби тощо. Також у Badoo зауважують на безпеці своєї платформи, щоб гарантувати реальність користувачів. 

Платформа: вебверсія, iOS, Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

FDating

FDating — сайт міжнародних знайомств, переважно орієнтований на пошук стосунків з іноземцями. Доступна безкоштовна реєстрація, пошук за різними параметрами, фільтри та платне просування анкети. FDating — представник старої школи, тож інтерфейс сайту досить простий і доступний лише через браузер. 

Платформа: вебверсія. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium).

EuroCupid

Ще один сервіс, орієнтований на міжнародні знайомства та стосунки з іноземцями. EuroCupid входить до Cupid Media, що обʼєднує мережу міжнародних сайтів знайомств. Після безкоштовної реєстрації доступні базові функції, але для повноцінного користування потрібно платити. «Євро-Купідон» доступний з Android та у вебверсії. 

Платформа: вебверсія, Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

Kismia

Kismia — український застосунок для знайомств, що позиціонує себе як платформа, «на якій легко знайти людей зі спільними цілями та життєвими цінностями». Користувачі українського сегменту TikTok, напевно, бачили бодай одне їхнє вірусне відео про стосунки та знайомства. На противагу speed-dating-застосункам, Kismia фокусується на тому, щоб створювати «стосунки із довгостроковою перспективою». 

Платформа: вебверсія, iOS, Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

Jaumo

Jaumo — по-суті клон Tinder. Сайт і застосунок, що доступні на iOS та Android, пропонують фільтри пошуку, що допоможуть звузити результати та швидше знайти пару. Jaumo відкритий для всіх користувачів, незалежно від їхніх сексуальних уподобань. У сервісу немає модерації користувачів та верифікації їхньої реальності, але доступна функція блокування користувачів, які докучають.  

Платформа: вебверсія, iOS, Android.

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

Pure

Pure — сервіс для «дейтингу без сорому» із засновниками-українцями, що фокусується на знайомствах для сексу та безпеці користувачів. За взаємної симпатії користувачі можуть створити анонімний чат, який автоматично видаляється за добу, якщо його не подовжити. Фото-, відео- та аудіоповідомлення також самознищуються після перегляду. Pure також створює багато контенту про секс і стосунки спільно із професійними психологами та сексологами, розвиваючи секс-освіту 40 мовами. 

Платформа: вебверсія, iOS, Android, EMUI. 

Оплата: безкоштовно для жінок, платна підписка для чоловіків.

happn

happn — ще один аналог Tinder, який пропонує користувачів на базі геолокації. Одна з фішок у тому, що магія happn трапляється тоді, коли ви його не використовуєте. Застосунок аналізує людей, з якими ви були неподалік протягом дня, і пропонує скласти пару з тими, хто підпадає під ваші фільтри. Формально у сервісі є безкоштовна версія, але на практиці її функціонал дуже обмежений. 

Платформа: вебверсія, iOS, Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

Elizium

Elizium, ще один сервіс від українських розробників, оцінює сумісність людей за спеціальними алгоритмами. Застосунок аналізує життєві цілі, сексуальну сумісність, спосіб життя, принципи та цінності, характер і звички та пропонує пару на основі цих параметрів. Щоб розрахувати сумісність із потенційним партнером, необхідно заповнити анкету, на основі якої формується особистий психологічний портрет користувача. 

Платформа: iOS, Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

Grindr

Grindr — спеціалізований застосунок для знайомства, що розрахований на геїв, бі- та трансчоловіків. Саме з Grindr почалась епоха апок для дейтингу, адже він зʼявився у 2009 році — задовго до появи навіть Tinder. Сервіс також використовує геолокацію для пошуку партнерів і має безкоштовну та преміумверсії. 

Платформа: iOS, Android. 

Оплата: умовно безкоштовна (freemium), покупки у застосунку.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tinder посилює перевірку особистих даних користувачів на тлі зростання випадків шахрайства з використанням ШІ

Юлія Мирська 21 лютого 2024 09:08

Це метч: як знайомитися в інтернеті та не натрапити на аферистів

Анна Нагорна 14 лютого 2024 15:30

Як Tinder став інструментом злочинців в Колумбії

Артем Житкевич 25 січня 2024 21:00

Tinder припиняє роботу в білорусі з 15 лютого

Богдан Камінський 16 січня 2024 14:10

У Tinder зʼявилися підказки для початку розмов, вікторини та теги

Юлія Мирська 20 листопада 2023 18:04