Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Кухоль, що рятує життя: технологія Ember

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
1 квітня 2024 3 хвилин читання

Кухоль Ember — інновація, що змінює світ напоїв та незабаром може здійснити революцію в галузі транспортування ліків. Як Александру Клею вдалося створити технологію, яка перетворює звичайні речі в ключові елементи для здоров'я та комфорту?

Про це розповідає TechCrunch.

Александру Клею та його команді вдалося розробити чашку,  що не лише нагріває, а й охолоджує, та здатна підтримувати одну температуру протягом тривалого часу. Інноваційним кухлем Ember можна керувати дистанційно із програми на смартфоні.

Кухлі почали реалізовувати в американських Starbucks, а згодом розширили продажі завдяки співпраці з Apple аж на 27 країн світу.

Кухоль, що рятує життя: технологія Ember Кухоль, що рятує життя: технологія Ember

Ця розробка дала початок для нового стартапу — Ember Cube, пристрою, який обіцяє вирішити одну з найактуальніших проблем у галузі медицини. Багато ліків, особливо ті, що використовуються для лікування раку та розповсюдження вакцин, вимагають точного контролю температури для підтримки ефективності. Навіть незначні відхилення від оптимального діапазону температур можуть зробити ці ліки марними або навіть шкідливими.

Виробники Ember Cube обіцяють вирішити цю проблему своєю розробкою, забезпечуючи портативне, високоточне середовище з контрольованою температурою для зберігання та транспортування чутливих до температури ліків. За словами Александра, Ember Cube має діяти за тим же принцип, що використовується в його інтелектуальних кухлях — підтримувати точний температурний діапазон, гарантуючи, що ліки всередині залишаться життєздатними та ефективними.

Якщо технологію вдасться правильно реалізувати, то це може кардинально змінити індустрію транспортування ліків. Ember Cube може допомогти покращити доступ до життєво важливих ліків у віддалених або недостатньо забезпечених регіонах. Це також може зменшити вартість і складність розповсюдження вакцин, що є критично важливим моментом у подоланні глобальних криз у сфері охорони здоров’я, таких як пандемія COVID-19, наприклад.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Boom Supersonic отримала дозвіл від FAA на надзвукові польоти для XB-1

Вікторія Рудзінська 18 квітня 2024 13:18

Стартап Neurovalens розробив гарнітуру для лікування безсоння

Вікторія Рудзінська 8 квітня 2024 21:38

У мінікафе Re-Up на заправках працюватимуть роботи-кухарі

Вікторія Рудзінська 3 квітня 2024 13:13

Amazon Deadline Cloud: нова хмарна платформа для візуальних ефектів

Вікторія Рудзінська 3 квітня 2024 12:35

Кури більше не потрібні: яєчний білок виробляють за допомогою грибів

Вікторія Рудзінська 2 квітня 2024 12:05