Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Amazon Deadline Cloud: нова хмарна платформа для візуальних ефектів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
3 квітня 2024 2 хвилин читання

Amazon запустив Deadline Cloud — нову платформу, яка дозволяє клієнтам налаштовувати, розгортати та масштабувати конвеєри відтворення графіки та візуальних ефектів у хмарній інфраструктурі AWS.

Про це повідомляє TechCrunch.

За словами генерального директора відділу творчих інструментів AWS Ентоні Пассамарда, використовуючи Deadline Cloud, клієнти в сфері медіа та розваг, а також архітектури та інженерії можуть використовувати обчислення AWS для рендерингу контенту для телешоу, фільмів, реклами, відеоігор і цифрових креслень.

Ентоні Пассамард
Ентоні Пассамард
директор відділу творчих інструментів AWS

«Ми перебуваємо на переломному етапі в галузі, де попит на якісне рендеринг VFX і кількість контенту, створеного за допомогою генеративного штучного інтелекту, випереджають [обчислювальні] можливості клієнтів. AWS Deadline Cloud відповідає будь-яким вимогам клієнта щодо візуалізації, надаючи масштабовану ферму візуалізації без необхідності керувати основною інфраструктурою», — розповідає Пассамард.

Інформаційна панель Deadline Cloud надає можливість аналізувати журнали, переглядати поточні завдання візуалізації, переглядати та контролювати витрати. За допомогою Deadline Cloud клієнти можуть зв’язати власні ліцензії на програмне забезпечення сторонніх розробників із сервісом або використовувати ліцензування на основі використання для відтворення за допомогою існуючих інструментів відтворення (наприклад, Autodesk Maya, Foundry Nuke і SideFX Houdini) і механізмів.

Хмарна візуалізація не є чимось новим. Ще в 2015 році Google викликала фурор у космосі, придбавши компанію Zync, технологію якої з тих пір використовували для запуску інструментів для створення візуальних ефектів на базі Google Cloud у партнерстві з анімаційною студією Sony, Sony Pictures Imageworks.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Minecraft з’явився у «пасхалках» Google-пошуку

Олеся Дерзська 17 травня 2024 14:27

Чому Google конкурує з OpenAI?

Олеся Дерзська 16 травня 2024 20:25

Оновлення Gemini та інші ШІ-продукти від Google — головне з Google I/O 2024

Олександр Тартачний 15 травня 2024 17:05

Google натякнув на AR-окуляри

Олеся Дерзська 15 травня 2024 16:24

Amazon планує інвестувати $8,4 млрд у хмарні обчислення в Європі

Владислав Паливода 15 травня 2024 09:51