Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хитке майбутнє крипти: Сінгапур буде «невблаганно жорстким» з криптопорушниками

Наталія Миронова
Наталія Миронова UGC creator, TikTok blogger&expert
24 червня 2022 2 хвилин читання

Сінгапур «невблаганно жорстко» боротиметься з поганою поведінкою в криптоіндустрії. За даними FT, це може знаменувати різку зміну риторики після декількох років, протягом яких місто-держава було лояльним до цього сектору.

Створення криптовалюти?

Головний спеціаліст з фінтеху у Валютному управлінні Сінгапуру (MAS) — центральному банку країни — Сопненду Моханті поставив під сумнів цінність приватних криптовалют і заявив, що протягом трьох років він очікує на появу альтернативи, що буде підтримуватись державою.

Цього тижня MAS відкрив у місті-державі «центр передового досвіду» для роботи над створенням цифрової валюти центрального банку. Це концепція, яку вивчають кілька країн, щоб потенційно відвоювати контроль над онлайн-платежами криптовалютних компаній. 

Група, яку очолює розробник програмного забезпечення Mojaloop і підтримує сінгапурський державний фонд Temasek, сподівається впровадити цифрову валюту в систему, що дозволяє здійснювати недорогі міжнародні платежі.

Топ криптовалют 2022 продовжують падіння

Обвал криптовалют посилив позицію чиновників у Сінгапурі, де багато криптовалютних компаній було створено через дружнє нормативно-правове середовище та низькі податки. Але криптовалютні біржі, включаючи Bybit та Binance, уникали міста-держави в останні місяці, оскільки MAS почав вводити дедалі жорсткіші правила.

Новини криптовалют сьогодні не надихають. Нещодавно південнокорейські прокурори зайнялися сінгапурською компанією Terraform Labs, що стоїть за стейблкоіном terraUSD, що обвалився, і його двійником токеном luna. Слідом за новини про крах криптовалюти luna на $40 млрд криптовалютний хедж-фонд Three Arrows Capital зі штаб-квартирою в Сінгапурі також був вкинутий у кризу після того, як не зміг виконати маржинальних вимог.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ризики та перспективи інвестування у криптовалюти-меми: на що звертати увагу?

Владислав Гринів 9 квітня 2024 17:30

Біткоїн сягнув $72 тис. в очікуванні халвінгу

Богдан Камінський 8 квітня 2024 14:07

Усе про криптобіржу WhiteBIT

Діана Полуніна 6 квітня 2024 10:00

CEO Ava Labs Гюн Сірер про ризики ігнорування червоних прапорців у криптоспільноті

Владислав Гринів 2 квітня 2024 17:30

Binance став партнером Meest Shopping

Богдан Камінський 27 березня 2024 13:42