Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хитке майбутнє крипти: Сінгапур буде «невблаганно жорстким» з криптопорушниками

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
24 червня 2022 2 хвилин читання

Сінгапур «невблаганно жорстко» боротиметься з поганою поведінкою в криптоіндустрії. За даними FT, це може знаменувати різку зміну риторики після декількох років, протягом яких місто-держава було лояльним до цього сектору.

Створення криптовалюти?

Головний спеціаліст з фінтеху у Валютному управлінні Сінгапуру (MAS) — центральному банку країни — Сопненду Моханті поставив під сумнів цінність приватних криптовалют і заявив, що протягом трьох років він очікує на появу альтернативи, що буде підтримуватись державою.

Цього тижня MAS відкрив у місті-державі «центр передового досвіду» для роботи над створенням цифрової валюти центрального банку. Це концепція, яку вивчають кілька країн, щоб потенційно відвоювати контроль над онлайн-платежами криптовалютних компаній. 

Група, яку очолює розробник програмного забезпечення Mojaloop і підтримує сінгапурський державний фонд Temasek, сподівається впровадити цифрову валюту в систему, що дозволяє здійснювати недорогі міжнародні платежі.

Топ криптовалют 2022 продовжують падіння

Обвал криптовалют посилив позицію чиновників у Сінгапурі, де багато криптовалютних компаній було створено через дружнє нормативно-правове середовище та низькі податки. Але криптовалютні біржі, включаючи Bybit та Binance, уникали міста-держави в останні місяці, оскільки MAS почав вводити дедалі жорсткіші правила.

Новини криптовалют сьогодні не надихають. Нещодавно південнокорейські прокурори зайнялися сінгапурською компанією Terraform Labs, що стоїть за стейблкоіном terraUSD, що обвалився, і його двійником токеном luna. Слідом за новини про крах криптовалюти luna на $40 млрд криптовалютний хедж-фонд Three Arrows Capital зі штаб-квартирою в Сінгапурі також був вкинутий у кризу після того, як не зміг виконати маржинальних вимог.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tesla втратила $140 млн через інвестиції у біткоїн

Руслан Сорока 1 лютого 2023 16:24

Жінки у саудівському ІТ, тренди фінтеху та хмарних сервісів, реєстрація компаній за кордоном: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 29 січня 2023 17:00

Транскордонні платежі, вбудовані фінанси та нова регуляторка: головні тренди українського фінтеху в 2023-му

Maksym Boronenko 27 січня 2023 17:55

Штучний інтелект та крипто: бурхлива суміш майбутнього

Anatolii Shynkarov 27 січня 2023 15:45

Хакери з Північної Кореї вкрали у 2022 році криптовалюти на $100 мільйонів

Руслан Сорока 24 січня 2023 18:01