Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Космічне сміття з МКС впало на будинок у Флориді — NASA

Богдан Камінський
Богдан Камінський
16 квітня 2024 2 хвилин читання

NASA підтвердила, що дивний об'єкт, який пробив дах та два поверхи будинку у Неаполі (Флорида) минулого місяця, насправді походить з Міжнародної космічної станції (МКС).

Про це пише The Verge.

Після аналізу циліндричного об'єкта, який упав 8 березня, експерти NASA встановили, що він є опорним компонентом, який використовувався для кріплення старих батарей на вантажному піддоні. Його випустили з МКС ще у 2021 році.

Порівняння між віднайденою (праворуч) та справною стійкою (ліворуч) Порівняння між віднайденою (праворуч) та справною стійкою (ліворуч)

За даними агенції, «зловмисним об'єктом» виявилася опора, виготовлена з інконелю, вагою 7,2 кг та розмірами 10 см заввишки і 4 см в діаметрі. Вона була частиною вантажного піддона вагою 2630 кг, на якому були старі батареї.

Космічне сміття часто повертається на Землю

Хоча у NASA очікували, що ця опора повністю згорить за входу в атмосферу Землі, іноді космічне сміття все ж повертається на поверхню. Наприклад, компоненти ракет, запущених компаніями SpaceX та Китайським національним космічним управлінням, також врізалися у будинки, попри те що таке сміття зазвичай згорає в атмосфері.

NASA заявила, що проведе детальне дослідження цього інциденту та аналіз входження об'єкта в атмосферу, щоб з’ясувати причину його виживання та за потреби оновити моделювання й аналіз. В агенції кажуть, що такі моделі потребують детальних вхідних параметрів і регулярно оновлюються, коли уламки виживають за входу в атмосферу й повертаються на Землю.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чому людство досі не на Марсі

Сергій Коноплицький 3 години тому

Космічна ракета Північної Кореї вибухнула під час запуску — відео

Владислав Паливода 27 травня 2024 22:10

DevOpsDays Ukraine: Let’s Talk Security відбудеться 4 та 5 червня в Києві

Ольга Топольська 27 травня 2024 14:20

Вчені розрахували шанс падіння на Землю автівки Tesla, що борознить космос

Дмитро Мухін 26 травня 2024 19:54

У США набуває популярності криптоастрологія: чи це працює

Максим Красіков 25 травня 2024 15:30