Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Re:start — це новий підхід до реабілітації: як працює інноваційна програма «Кревні» та Favbet Foundation

29 січня 2025 3 хвилин читання
Re:start — це новий підхід до реабілітації: як працює інноваційна програма «Кревні» та Favbet Foundation зображення 1 У лікарнях та реабілітаційних центрах України стає звичним явищем бачити пацієнтів, занурених у віртуальні ігри. Фото надане партнером

В Україні вже кілька місяців триває пілотне впровадження інноваційної програми реабілітації після поранень за допомогою інтерактивних ігор. Проєкт «Re:start», ініційований патронатною службою ССО «Кревні» за підтримки благодійного фонду Favbet Foundation, поєднує сучасні технології та глибоке розуміння потреб людей, щоб допомогти пораненим українцям на їхньому шляху до відновлення.

У лікарнях та реабілітаційних центрах України стає звичним явищем бачити пацієнтів, занурених у віртуальні ігри. Але це зовсім не розвага, а продуманий елемент їхнього відновлення. Сьогодні у межах «Re:start» було створено сучасні ігрові простори у трьох медичних закладах — Київській обласній клінічній лікарні №2, 75-му реабілітаційному госпіталі та Дніпровській міській клінічній лікарні №4.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Відвідувачі, що займаються в просторах, відзначають зниження больових відчуттів та поліпшення настрою під час ігрових сеансів, які тривають кілька годин щотижня. Ігрові зони також сприяють налагодженню соціальних зв’язків між пацієнтами, створюючи простір для спілкування та взаємопідтримки.

Re:start — це новий підхід до реабілітації: як працює інноваційна програма «Кревні» та Favbet Foundation зображення 2 Ігрові зони сприяють налагодженню соціальних зв’язків між пацієнтами, створюючи простір для спілкування та взаємопідтримки. Фото налане партнером

Ще однією важливою складовою «Re:start» стали реабілітаційні рюкзаки, укомплектовані відповідно до потреб пацієнтів. До їхнього складу входять засоби першої необхідності, такі як гігієнічні набори, бинти та дезінфектори, а також спортивне обладнання — килими для йоги, еспандери, масажери та інше. Ідея проста: дати можливість самостійно займатися реабілітаційними вправами не лише у лікарні, а й вдома.

Натепер 174 рюкзаки уже передано до медичних установ у Київській, Чернігівській, Дніпровській та інших областях. У майбутньому планується ще більше персоналізувати комплектацію цих наборів відповідно до потреб кожного пацієнта.

Re:start — це новий підхід до реабілітації: як працює інноваційна програма «Кревні» та Favbet Foundation зображення 3 Ще однією важливою складовою «Re:start» стали реабілітаційні рюкзаки, укомплектовані відповідно до потреб пацієнтів. Фото надане партнером

Favbet Foundation та «Кревні» мають амбітні плани щодо розширення програми. Зокрема, ігрові простори планують встановити у лікарнях Львова, Хмельницького та Кропивницького. Заплановано співпрацю з норвезьким реабілітаційним госпіталем Sunnaas Rehabilitation Hospital, який має багатий досвід у розробці реабілітаційних ігор. Також проводяться сертифікаційні курси для медичних працівників, які бажають поглибити знання у сфері VR-технологій.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Інші матеріали

Як музика змінює наші спогади?

Сніжана Лепко 14 березня 2025 09:19

Юридичний комплаєнс при релізі MVP: ключові ризики та рішення

Оксана Петрусь 13 березня 2025 18:54

Місячне затемнення 2025

Alfa Omega 14 березня 2025 19:58

Мапа тривог: сучасний інструмент безпеки

Alfa Omega 14 березня 2025 22:47

Технології проти кібератак: Головні виклики та стратегії захисту на Київському Міжнародному Форумі з Кібербезпеки

Спекотне промо 13 березня 2025 17:41