Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку

Юлія Мирська
Юлія Мирська
4 серпня 2023 2 хвилин читання

Компанія Google полегшує процес пошуку та видалення контактної інформації з результатів пошуку. Тепер вона надсилатиме сповіщення, коли хтось знаходить адресу, номер телефону або електронну пошту користувача в інтернеті, дозволяючи переглядати та видаляти ці дані з пошуку, повідомляє TheVerge.

Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку

Це нововведення доступне через інформаційну панель «Результати про вас» на мобільних пристроях і веб-ресурсах Google. 

Завдяки цій панелі користувачі можуть швидко знайти інформацію про себе без необхідності вручну перебирати пошукові результати. Коли користувач вводить свою особисту інформацію, панель автоматично знаходить веб-сайти, на яких з'являється ця інформація, і дає змогу подивитися кожну сторінку з такими даними, а потім подати запит на її видалення.

Також користувачі можуть активувати push-повідомлення, які будуть сповіщати про будь-яку нову інформацію, що буде з'являтися в майбутньому. Крім того, можна відстежувати свої запити в розділі Google, що дозволяє переглядати поточні, схвалені, відхилені та скасовані запити.

Видалення особистої інформації з Google не означає, що вона буде повністю видалена з Інтернету. Інформація може все ще знаходитися на інших веб-сторінках, на яких вона розміщена.

Наразі нова функція запущена в США англійською мовою. Також в найближчий час Google планує зробити її доступною в інших країнах різними мовами.

Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google працює над проєктом Ellmann для розповіді історії життя користувачів

Артем Житкевич 6 годин тому

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 15 годин тому

Для 91% українців інтернет рівноцінний їжі — дослідження Мінцифри

Юлія Мирська 21 годину тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Google проти OpenAI: тестуємо Gemini та ChatGPT

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 09:00