Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку

Юлія Мирська
Юлія Мирська
4 серпня 2023 2 хвилин читання

Компанія Google полегшує процес пошуку та видалення контактної інформації з результатів пошуку. Тепер вона надсилатиме сповіщення, коли хтось знаходить адресу, номер телефону або електронну пошту користувача в інтернеті, дозволяючи переглядати та видаляти ці дані з пошуку, повідомляє TheVerge.

Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку

Це нововведення доступне через інформаційну панель «Результати про вас» на мобільних пристроях і веб-ресурсах Google. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

Завдяки цій панелі користувачі можуть швидко знайти інформацію про себе без необхідності вручну перебирати пошукові результати. Коли користувач вводить свою особисту інформацію, панель автоматично знаходить веб-сайти, на яких з'являється ця інформація, і дає змогу подивитися кожну сторінку з такими даними, а потім подати запит на її видалення.

Також користувачі можуть активувати push-повідомлення, які будуть сповіщати про будь-яку нову інформацію, що буде з'являтися в майбутньому. Крім того, можна відстежувати свої запити в розділі Google, що дозволяє переглядати поточні, схвалені, відхилені та скасовані запити.

Видалення особистої інформації з Google не означає, що вона буде повністю видалена з Інтернету. Інформація може все ще знаходитися на інших веб-сторінках, на яких вона розміщена.

Наразі нова функція запущена в США англійською мовою. Також в найближчий час Google планує зробити її доступною в інших країнах різними мовами.

Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку Google буде повідомляти, що особисті дані користувача відображаються в пошуку

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стартап Wiz не прийняв пропозицію від Google на $23 млрд

Олеся Дерзська 21 годину тому

Google та Jigsaw запустили ініціативу з медіаграмотності

Олеся Дерзська 22 липня 2024 19:01

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 19 липня 2024 07:51

Google випустив четверту бета-версію Android 15

Вікторія Рудзінська 18 липня 2024 22:44

Gemini тепер відповідає на загальні питання на заблокованому екранi Android

Вікторія Рудзінська 17 липня 2024 09:38