Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

FAVBET визнано компанією з кращою корпоративною культурою

Спекотне промо
Спекотне промо
22 вересня 2023 3 хвилин читання

Нагороду за кращу корпоративну культуру серед українських компаній FAVBET отримав під час HR Wisdom Summit — щорічної конференції лідерів HR-спільноти України від бюро ekonomika+, видання delo.ua та журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Цього року HR Wisdom Summit проходив 14 вересня у DTEK Academy та зібрав понад 30 HR-директорів провідних компаній країни, які ділились власним досвідом ефективного управління людським капіталом під час війни.

Під час події говорили про основні виклики, що сьогодні постають перед бізнесом — утримання талантів, реінтеграція ветеранів до корпоративного життя та правильно використання досвіду фахівців, що повертаються з-за кордону.

HR-директор FAVBET Сергій Кошиль в своєму виступі «Вплив IV промислової революції на ринок праці» торкнувся основних трендів, що формують сучасний ринок праці в Україні та світі.

За підсумком події FAVBET отримав нагороду «Краща корпоративна культура», якою на HR Wisdom Summit відзначають компанії, де створені найкращі умови для роботи та розвитку талантів.

«Діяльність FAVBET укорінена в спорті, тому відчуття приналежності до однієї команди — важлива частина нашої корпоративної культури. Ми цінуємо кожного гравця та робимо все можливе, щоб вони відчували себе чемпіонами. Це й додаткові можливості для професійного та спортивного розвитку, і корпоративні події, і щоденна робота наших піпл-партнерів — співробітників HR-відділу, які супроводжують фавбетівців з першого дня працевлаштування та дбають про їхній комфорт».
HR-директор FAVBET Сергій Кошель
HR-директор FAVBET Сергій Кошиль HR-директор FAVBET Сергій Кошиль

FAVBET — провідна українська iGaming-компанія з 24-річною історією, ліцензійний гравець національного ринку азартних розваг та один з найбільших спонсорів українського спорту. Як відповідальний бізнес, FAVBET з перших днів активно залучається до підтримки української армії, а також реалізує низку ініціатив із забезпечення ЗСУ та допомоги постраждалим від війни через власний благодійний фонд FAVBET Foundation.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.  Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК “ФАВБЕТ”» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за №43

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

FAVBET та Всеукраїнська рекламна коаліція на Effie Awards нагородили Укрзалізницю спеціальною відзнакою

Анна Старкова 28 листопада 2023 16:18

Кіберспортивні зірки Petr1k, ceh9, Ghostik та XBOCT — нові бренд-амбасадори FAVBET

Анна Старкова 24 листопада 2023 14:16

Корпоративна валюта: як вона працює та як її запровадити у компанії

Владислав Миронович 21 листопада 2023 16:15

15 зірок спорту, 3 знімальні дні та місяць постпродакшена. FAVBET презентував новий бренд-кампейн

Анна Старкова 17 листопада 2023 14:49

Як зберегти команди українського IT. Розмова із HR-фахівчинями AnvilEight, Playwing та Yael Acceptic

Єлизавета Гогілашвілі 16 листопада 2023 16:58