Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Edtech-стартап Mate academy відкриває представництво у Польщі

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
10 листопада 2022 2 хвилин читання

Edtech-стартап Mate academy, який навчає програмування безкоштовно до працевлаштування, масштабує присутність на польському ринку та відкриває представництво у Польщі.

Як і в Україні, в основі бізнес-моделі продукту використовуватимуть угоду про розподіл доходу з клієнтом (Income Share Agreement). На старті для студентів буде доступний напрям Frontend та вивчення таких мов програмування, як HTML/CSS, Javascript, React/Redux та Algorithms. Навчання на платформі доступне польською та англійською.

У планах стартапу до кінця року збільшити польську частину команди до 20 співробітників, разом із локальними інженерами, менторами, кар'єрними консультантами, рекрутерами, координаторами та менеджерами підтримки. 

«Наша команда вже працює зі студентами з Азії, Великої Британії та інших країн Європи у межах навчання комбінованих міжнародних груп. Реалізувати потенціал польського ринку — наступний крок. До кінця 2023 року плануємо навчити та працевлаштувати 1000 поляків„, — прокоментував Роман Апостол, CEO та співзасновник Mate academy.   

Вихід на польський ринок зумовлений аналізом потенціалу польської аудиторії. Навесні цього року Mate academy запустила навчання інтернаціональних груп для дослідження аудиторії за кордоном. Серед студентів були і поляки, що дало змогу протестувати перспективи повноцінного виходу на цей ринок.

Нагадаємо, edtech-стартап Mate academy заснований українцями. Основним продуктом є технологічна платформа, на якій студенти вчаться програмувати. Понад 2000 студентів вже працевлаштувалися по всьому світу. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як працюють та скільки заробляють ІТ-фрилансери і як ними стати?

Олександра Стеценко 6 годин тому

Маск порівняв менеджерів Twitter, які не вміють писати код, із кавалеристами, що не можуть їздити верхи

Катерина Колонович 8 годин тому

Google працює над секретним проєктом, який замінить програмістів

Катерина Колонович 25 листопада 2022 08:40

JavaScript залишається найпопулярнішою мовою на Github

Катерина Колонович 24 листопада 2022 12:20

У Гданську відкрилася безкоштовна школа програмування для українських підлітків

Катерина Колонович 24 листопада 2022 11:45