Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українські ІТ-компанії у Вашингтоні обговорили страхування політичних ризиків

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
22 квітня 2024 4 хвилин читання

Великі українські IT-компанії в Вашингтоні обговорили механізм страхування політичних ризиків для іноземних замовників, які отримують цифрові послуги від IT-бізнесу України.

Про це Speka повідомив Анатолій Моткін, президент StrategEast.

Це сталось минулого тижня під час візиту до Вашингтону делегації ІТ-компаній включаючи AltexSoft, Deus Robotics, Eleks, Exadel, Intellias, MacPaw, Roosh, Sigma Software Group і SoftServe.

Організатором цієї зустрічі виступила  StrategEast, організація, яка сприяє розвитку ІТ-екосистем в різних країнах. Це стало продовженням ініціативи Digital for Freedom, яка висвітлює можливості та потреби української ІТ-індустрії у відновленні та відбудові країни.

Основною метою візиту стало налагодження робочих стосунків з державними установами та ознайомлення з принципами їх взаємодії та дослідження ймовірності співпраці з великим бізнесом США.

Поїздка дозволила українським IT компаніям не лише суттєво розширити свій нетворк у найвищих кабінетах та агентствах з розвитку США, а й запустити кілька процесів з міжнародними фінансовими інститутами та бізнес-асоціаціями.
Анатолій Моткін, президент StrategEast

За його словами, візит допоміг також:

  • Запустити процес створення Фонду фондів, який підтримуватиме ініціативу українського ІТ щодо підтримки українських стартапів на ранній стадії. 
  • Домовитись про низку публічних заходів з учасниками високого рівня від США, які дозволять українському IT мати більш високу трибуну та бути почутими.
  • Досягти угоди з провідними американськими бізнес-асоціаціями щодо створення майданчика з виведення більшої кількості українських цифрових компаній (як продуктових, так і сервісних) на американський ринок.

Українська делегація зустрілася з керівником Центру технологічних інновацій та досліджень Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Крістофером Бернсом та з заступником помічника адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Марком Сімаковським. Українські технології є джерелом досвіду для інших країн, які зараз проходять процес цифрової трансформації на думку Бернса. За домовленістю сторін українські ІТ-компанії поділяться розробками із зацікавленими країнами Африки та Латинської Америки.

Під час зустрічі з представниками американських бізнес-організацій, організованої Business Council for International Understanding (BCIU), 17 квітня обговорювалася можливість запуску платформи для співпраці між українськими IT-компаніями та приватним та державним секторами. Ця платформа має на меті укладання нових угод для сервісних компаній та виведення продуктових компаній на ринок, а також забезпечення доступу до капіталу.

Поїздка дозволила українським IT-компаніям розширити свій кругозір у найвищих установах та агентствах розвитку США, а також запустити кілька процесів співпраці з міжнародними фінансовими інститутами та бізнес-асоціаціями.

За словами Анатолія Моткіна у результаті поїдки вдалося реалізувати наступне:

  • Запустити процес створення Фонду, який підтримуватиме українські стартапи на ранній стадії. 
  • Проговорено механізм страхування політичних ризиків для іноземних замовників, які отримують цифрові послуги українських IT-компаній.
  • Запланували низку публічних заходів з учасниками високого рівня від США, які дозволять українському IT мати більш високу трибуну та бути почутими.
  • Досягнули угоди з провідними американськими бізнес-асоціаціями щодо створення майданчика з виведення більшої кількості українських цифрових компаній (як продуктових, так і сервісних) на американський ринок.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Частка венчурних інвестицій в ШІ у Європі сягнула 18%

Олеся Дерзська 27 червня 2024 20:19

Чи був London Tech Week успішним для України

Олеся Дерзська 21 червня 2024 16:08

Ветеранів навчатимуть, як працювати з базами даних

Олеся Дерзська 20 червня 2024 15:02

Головні висновки за 10 років розвитку харківського офісу SoftServe

Владислав Миронович 20 червня 2024 10:00

Як змінилась екосистема ШІ в Україні за десять років — дослідження

Вікторія Рудзінська 19 червня 2024 20:48