Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Чим живе шведське ІТ-середовище, Agritech в Україні та як забезпечити продуктивність команди: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович
Владислав Миронович Журналіст та редактор колонок SPEKA
4 березня 2024 3 хвилин читання

«Спільнота» — це майданчик для учасників ринку, де вони можуть ділитися своїми думками, експертизою та кейсами з читачами SPEKA.

Agritech в Україні: юридичні виклики та інвестиційний вимір

Технології для покращення ефективності у сільському господарстві дуже важливі для таких держав, як Україна, де агросектор робить значний внесок у ВВП країни. Софія Драч, юристка практики технологій та інвестицій в Juscutum, розповідає про інвестиційний потенціал сектору та його юридичні тонкощі.

Чим живе шведське ІТ-середовище: ринок, єдинороги та особливості роботи зі шведами

Швеція — одна з найбільш технологічно розвинених країн світу з великим ІТ-ринком. Як і кожна країна, вона має свої особливості. Роман Бурдюжа, Cloud Architect & CTO у компанії Gart Solutions, відвідав конференцію The Future of Ukraine у Стокгольмі й ділиться враженнями від неї, а також розповідає про особливості шведського ІТ-середовища.

Час — це гроші: топ 7 інструментів для забезпечення продуктивності команди

Ефективне управління часом — визначальний чинник для досягнення успіху в роботі команд. Дарʼя Уманець, Head of Communications у групі компаній infocus та Co-Owner infocus.assist, підготувала добірку найкращих інструментів з тайм-менеджменту, які дозволять зробити роботу команди максимально ефективною.

Як розвивати український бізнес на міжнародних ринках через культуру інновацій

Культура інновацій — це одна з рушійних сил розвитку бізнесу. Така культура дає можливість швидко адаптуватися до змін, відповідати на нові виклики та використовувати кризові ситуації як шанс для розвитку. Любов Даниліна, генеральна директорка Payoneer в Україні, пояснює, як за допомогою культури інновацій український бізнес може просуватися на міжнародному ринку.

YouTube для підприємців: історія, аналітика та можливості

YouTube розпочав свою роботу у 2005 році й відтоді став провідною світовою платформою відеохостингу. В’ячеслав Юренко, CEO 4Limes IT Company, розповідає, які можливості для підприємців надає ця платформа.

Як ШІ допомагає тестувати ПЗ: найкращі інструменти для QA Engineer

Штучний інтелект став потужним інструментом, який може підвищити ефективність і результативність процесів тестування програмного забезпечення. Анна Ковальова, QA Engineer та власниця Anbosoft, розповідає про найкращі ШІ-інструменти для тестування ПЗ.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як використовувати ChatGPT у повсякденному житті, не вигоріти на роботі та залучити нових клієнтів для малого бізнесу: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 13 годин тому

YouTube вводить обмеження для програм, що блокують рекламу: що це означає для користувачів

Вікторія Рудзінська 17 квітня 2024 07:00

Що таке Web3, чому Google бореться із ШІ-контентом, як уникнути токсичного робочого місця: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 15 квітня 2024 17:40

YouTube обмежить коментарі для неповнолітніх. Але лише за згодою батьків

Дмитро Мухін 14 квітня 2024 20:53

YouTube розгортає новий вебінтерфейс — що зміниться

Кіра Іванова 13 квітня 2024 11:53