Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Байден обговорив з керівниками Microsoft і Google небезпеку ШІ

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
5 травня 2023 2 хвилин читання

У четвер президент США Джо Байден зустрівся з СЕО провідних компаній у сфері ШІ, зокрема Мicrosoft і Google, аби обговорити безпечність їхніх продуктів. 

У двогодинній зустрічі взяли участь Сундар Пічаї (Google), Сатья Наделла (Microsoft Corp), Сем Альтман (OpenAI), Даріо Амодей (Anthropic), а також віцепрезидентка Камала Гарріс і чиновники адміністрації, повідомляє Reuters.

Байден, який використовував ChatGPT і експериментував з ним, сказав офіційним особам, що вони мають пом’якшити поточні та потенційні ризики, які ШІ створює для окремих людей, суспільства та національної безпеки.

За словами Камали Гарріс, технологія штучного інтелекту має потенціал для покращення життя, але може спричинити проблеми з безпекою, конфіденційністю та громадянськими правами. Вона також повідомила керівникам, що вони несуть юридичну відповідальність за безпечність своїх продуктів, які використовують ШІ.

Адміністрація також заявила, що Національний науковий фонд виділить $140 млн на запуск семи дослідницьких інститутів штучного інтелекту

Крім того, згодом Адміністративно-бюджетне управління Білого дому випустить політичні рекомендації щодо використання ШІ федеральним урядом. 

Раніше SPEKA розповідала, що Samsung заборонила співробітникам використовувати генеративні інструменти ШІ після виявлення витоку даних у ChatGPT.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Starfield повторить успіх The Elder Scrolls V: Skyrim — Microsoft

Артем Житкевич 34 хвилини тому

Meta навчила ШІ-модель SeamlessM4T перекладати мову з емоційною забарвленістю

Артем Житкевич 2 години тому

Seeing AI від Microsoft для користувачів із проблемами зору, вийшов на Android

Богдан Камінський 2 години тому

ByteDance запустить платформу для створення ШІ чат-ботів

Артем Житкевич 2 години тому

Microsoft Security Copilot підвищує ефективність роботи користувачів на 60% — опитування

Богдан Камінський 6 годин тому