Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український AI-стартап Osavul залучив $1 млн інвестицій

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
3 травня 2023 3 хвилин читання

Українська AI-компанія Osavul залучила $1 млн від венчурного фонду SMRK. Стартап розробляє проєкти у галузі інформаційної безпеки, протидії дезінформації та аналізу інформаційного середовища.

Інвестиції спрямують на маркетинг та розвиток платформи, зокрема інтеграцію Large Language Models для поглиблення аналізу інформаційного середовища. 

Компанія планує вивести продукт на міжнародні ринки та налагодити співпрацю із закордонними компаніями та урядовими організаціями. Наразі пропонує три продукти:

  • CommSecure — платформа для оцінювання інформаційного середовища, виявлення та аналізу наративів, а також інформаційних загроз у медіасередовищі.

Підписуйтеся на наші соцмережі

  • CIB Guard — модуль для аналізу скоординованої неавтентичної поведінки між акаунтами у медіа, месенджерах та соціальних мережах.
  • InfoOps — інтегрований сервіс, коли компанія і надає софт, і сама виконує завдання з аналітики та протидії дезінформації. Також відстежується динаміка поширення наративів, джерела та шляхи їх поширення.
Державні інституції та компанії потребують нових потужних технологій, щоб ефективніше протистояти загрозам, пов’язаним із дезінформацією
Дмитро Плєшаков, співзасновник та CEO Osavul
Такий вигляд має платформа AI-стартапу Osavul  Такий вигляд має платформа AI-стартапу Osavul 

Osavul допоможе спеціалістам із безпеки та комунікацій у державному секторі та політиці, бізнесі, некомерційних організаціях, агенціях з безпеки та PR-сфері виявити необхідну інформацію, виміряти та знайти шляхи протидії, якщо вони становлять загрозу.

Продукт від Osavul вже використовують Центр протидії дезінформації при РНБО України та українські відомства з сектору безпеки та оборони. 

Osavul заснували у березні 2022 року Дмитро Плєшаков та Дмитро Білаш. З початком повномасштабного вторгнення команда запропонувала на волонтерських засадах держорганам рішення з протидії дезінформації. На базі цього рішення команда створила першу версію Osavul. У 2023 році розробка компанії CIB research стала переможцем на 1991 media hackathon.

SMRK — український венчурний фонд, заснований у 2013 році, що фокусується на стадіях від Seed до Series B. Він надає інвестиції на суму від $500 тис. до $1,5 млн стартапам, які мають чіткий зв'язок з Україною та високий потенціал для позитивного економічного, соціального та екологічного впливу.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Стартап Wiz не прийняв пропозицію від Google на $23 млрд

Олеся Дерзська 4 години тому

Масі Найєм: «Ветерани можуть бути корисними країні в кіберпросторі»

Кіра Іванова 22 липня 2024 18:45

Фестиваль ШІ-кіно відбувся у межах Одеського кінофестивалю: хто переміг

Владислав Паливода 22 липня 2024 12:40

Tesla зупинила деякі виробничі лінії через глобальний збій в ІТ

Олеся Дерзська 21 липня 2024 07:30

CrowdStrike загрожують мільйонні позови через збій комп’ютерів по всьому світу

Кіра Іванова 20 липня 2024 14:40