Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple виступила проти закону про обов’язкове сканування месенджерів

Артем Житкевич
Артем Житкевич
28 червня 2023 2 хвилин читання

Компанія Apple публічно виступила проти законопроєкту про безпеку в інтернеті, який винесли на розгляд у Великій Британії, повідомляє BBC.

Відповідно до закону, усі месенджери мають сканувати вміст повідомлень на наявність насильницьких дій сексуального характеру над дітьми.

В Apple стверджують, що через закон їм доведеться послаблювати наскрізне шифрування, що спричинить витік конфіденційних даних. При цьому в компанії називають шифрування критичною потребою задля захисту конфіденційності журналістів, правозахисників та дипломатів.

Представники Apple закликали уряд Великої Британії внести зміни до законопроєкту, щоб він не поставив під загрозу роботу наскрізного шифрування у iMessage. Влада країни заявляє, що компаніям слід впроваджувати наскрізне шифрування тільки у тому разі, якщо вони можуть гарантовано запобігти жорстокому поводженню з дітьми на своїх платформах.

Раніше на законопроєкт відреагували WhatsApp та Signal. Представники месенджерів заявили, що не послаблюватимуть конфіденційність у своїх застосунках. У Signal взагалі заявили, що підуть з Великої Британії, якщо поправки до законодавства змусять компанію відмовитися від шифрування повідомлень.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Міноборони Великої Британії надішлють ЗСУ ще 200 ракет Brimstone

Максим Красіков 8 годин тому

Apple закликає користувачів не сушити свої iPhone у банках з рисом

Юлія Мирська 12 годин тому

Vision Pro продаються в росії попри заборону від Apple

Юлія Мирська 14 годин тому

Meta і Microsoft попросили ЄС вплинути на нову політику Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 23:47

Голова відділу розробки AirPods залишить Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 22:30