Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

30 стартапів отримали визнання хакатона «Інновації у сфері глибоких технологій» у Києві

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
6 березня 2024 8 хвилин читання

30 українських стартапів від студентів, науковців та ентузіастів отримали нагороди хакатона «Інновації у сфері глибоких технологій», який нещодавно відбувся у UNIT.City у форматі Techstars Startup Weekend.

Протягом 1-3 березня команди-учасниці представили різноманітні ідеї та проєкти у галузях штучного інтелекту, біотехнологій та інших сфер глибоких технологій. Після дня пітчингу відбулася доба менторських сесій. В останній день команди мали презентувати свої проєкти журі за три хвилини.

30 команд-переможців отримали можливість приєднатися до двох акселераційних програм: «Development and Renovation» для pre-seed-учасників та «Science Intensive Innovation» для seed-учасників.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує проєкт Vacuum Deep Tech Acceleration, який надає можливість українським студентам, науковцям та підприємцям реалізувати свої ідеї та отримати цінний досвід співпраці з провідними експертами галузі, інвесторами та потенційними клієнтами.
Олеся Залуська, керівниця програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» 

Які 30 стартапів стали переможцями Techstars Startup Weekend

Стартапи та ідеї для освіти

  • Освітній VR додаток AR Book — інтерактивний помічник у засвоєнні шкільної програми. Створений спільно з профільними вчителями на базі українських підручників, він є безкоштовним для користувачів. 
  • Робот Nanit — DeepTech&EdTech рішення, яке втричі підвищує рівень інженерної освіти. 
  • Univera — платформа, яка дозволяє студентам отримувати послуги свого університету безпосередньо зі свого смартфона, планувати своє навантаження та шукати першу роботу прямо з мобільного застосунку.
  • ACG — платформа, яка на основі попереднього досвіду та побажань користувача, генерує персоналізовані онлайн курси , які адаптуються до його прогресу та побажань. 
  • ReMnemo — інноваційний мобільний застосунок для ефективного самонавчання, який використовує інтервальний підхід повторень, заснований на штучному інтелекті для адаптації навчального матеріалу до індивідуальних потреб користувача. 
  • AR Book проєкт (Flexreality компанія) — інтерактивний помічник у засвоєнні шкільної програми, який створено спільно з профільними вчителями на основі українських підручників та є безкоштовним для користувачів. 
  • Story Forest — застосунок з набором візуальних новел, події яких відбуваються у відомих вигаданих світах (Гогвортс, Середзем'я, Нарнія тощо). Гравець може самостійно впливати на сюжет приймаючи рішення під час проходження історій.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Стартапи у секторах біотехнологій та медтеку

  • VitalisLacto — пробіотична закваска з вираженим позитивним ефектом для дітей та унікальними властивостями у зручній для домашнього використання формі.
  • ColMatEc — унікальна колагенова матриця, придатна для застосування як у побуті так і в клінічній медицині та в медицині катастроф, модифікована специфічним активатором зсідання крові. 
  • MedUpgrade — платформа для медичних працівників та студентів, яка надає доступ до свіжої та актуальної інформації про найважливіші події в галузі медицини. 
  • 3D-технології проти небезпечних мікроорганізмів — біополімерні нанокомпозитні матеріали з ефективною бактерицидною дією, відпрацьована технологія формування з них філаментів для 3D друку та 3D друком виготовлені дослідні вироби.

Стартапи та ідеї для будівництва

  • 3b — розробка сумішей для будівельного 3Д=друку, архітектурні проєкти для відбудови України.

Стартапи та ідеї для агросектору

  • Комплексна технологія отримання та використання субстратів на основі органовмісних відходів і природних сорбентів для потреб біологічної рекультивації та ремедіації техногенно порушених земель.
  • «Паросток» — технологічна установка для передпосівної обробки насіння, яка підвищує врожайність і стійкість до кліматичних умов за допомогою мікрохвильової технології. 
  • Використання геотермальної води для виробництва харчових продуктів — створення тепличного комплексу для вирощування овочів (томатів, огірків, салату) з використанням геотермальної води для обігріву теплиць.
  • BrownC-Rec — рідкий сорбент для рекультивації ґрунтів, забруднених важкими металами та радіонуклідами
  • AQUATEC — удосконалення української тензіометричної системи BIONICA (програмно-апаратне IoT-рішення) ефективного управління зрошенням агрокультур для масштабування бізнесу AQUATEC.

Стартапи та ідеї для психологічного здоров’я

  • Jamlix — мобільний застосунок, який допомагає користувачам кооперуватись та обмінюватись знаннями для зменшення психологічної ентропії при вивченні нових навичок. 
  • Dodomu (Soul lab) — deep tech у психологічному напрямі. На основі науково обґрунтованого підходу "Інструментальна психодинамічна діагностика" створюють продукти для психологів і лідерів команд. 
  • «Марк» — застосунок, що допомагає покращити здоров’я, запобігти помилковим діагнозам і довше насолоджуватись життям.
  • HR ai — система автоматизованого аналізу резюме кандидатів на предмет відповідності відкритій вакансії. Також система може задавати питання кандидатам для прояснення рівня кваліфікації. 
  • Naratta — АІ. який модерує зустрічі в реальному часі аби запогіти домінації розмови.
  • AIDeX — розробка передової системи підтримки прийняття рішень, яка базується на власній інноваційній технології: рої віртуальних експертів, створених на основі штучного інтелекту. 

Стартапи і ідеї для виробництва та промисловості

  • RASort — роботизована, автоматизована система сортування для логістичних складів, приміщень.
  • «Хандрекс мобіліті» — контролер управління рухом електротранспорту на базі складної математики та керований редуктор до нього.

Стартапи у секторі зелених технологій 

  • MeGoElectric — виробництво електромобілів, від легкових до вантажівок, розробка авто для людей у кріслах колісних, зокрема для ветеранів війни.
  • GRION Електро-диссоціативна батарея — екологічне джерело електрики, яке генерує електрику електролітичною дисоціацією, використовуючи розчини грунтових солей які діляться на іони.
  • Up-Cycle — проєкт, що передбачає випуск панелей з переробленого пластику та виробів з них. 
  • MechLab 3D — комплексне рішення для екологічного та доступного 3D-принтингу — 3D-принтер та установка з перероблення PET-пластику, що дозволяє створювати прутки для друку зі звичайних пластикових пляшок для води.
  • SolarInt — сонячний плаский високотемпературний концентратор і відповідний теплоакумулятор для забезпечення теплом і електроенергією будинку в потрібний час доби чи сезону.  
Раді повідомити про запуск наших двох нових потужних акселераційних програм, спрямованих на deep tech стартапи. Протягом року ми вже успішно допомогли понад 30 стартапам прискорити їхні інноваційні рішення, більшість учасників продовжують співпрацювати з Vacuum на індивідуальній основі та досягають приголомшливих результатів. 
Катерина Дегтяр, програмна директорка Vacuum Deep Tech Acceleration та директорка Startup Grind Kyiv

Що відомо про Vacuum Deep Tech Acceleration

Vacuum Deep Tech Acceleration — це перша акселераційна програма, що спеціалізується на високих, наукоємних технологіях, особливо у сферах, які відповідають критично важливим національним та глобальним трендам. Програма надає повну підтримку від ідеї до перших національних замовників.

Vacuum Deep Tech Acceleration партнериться з Українським фондом стартапів та YEP за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України та Міністерства освіти і науки України. 

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Олександр Яценко: Час будувати великі компанії з красивим українським прапором та написом Made in Ukraine

Сергій Коноплицький 55 хвилин тому

Два EdTech стартапи перемогли у хакатоні Future Simple Hack

Олеся Дерзська 13 годин тому

Призовий фонд $100 тисяч: в Україні відбувся перший ETHKyiv хакатон

Ростислав Бортман 1 липня 2024 13:26

Chrome додав дзвінки та навігацію з адресного рядка у мобільну версію

Вікторія Рудзінська 27 червня 2024 07:53

В Open Data Hackathon перемогли три українські стартапи

Вікторія Рудзінська 25 червня 2024 13:12