Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Жінкам в IT треба вдвічі більше працювати, щоб заробити на квартиру в Києві — дослідження

Богдан Камінський
Богдан Камінський
22 листопада 2023 2 хвилин читання

У середньому жінкам в ІТ треба заробляти на квартиру вдвічі довше, ніж чоловікам. Про це йдеться у статистиці ЛУН на основі даних DOU про зарплати в IT.

Наприклад, якщо відкладати всю зарплату, то розробниця назбирає на однокімнатну квартиру в Києві за 2,3 року, тоді як чоловік за 1,2 року. 

Скільки річних зарплат коштує однокімнатна квартира в Києві та Львові у 2023 році для Software Engineer Скільки річних зарплат коштує однокімнатна квартира в Києві та Львові у 2023 році для Software Engineer

Якщо заощаджувати 25% зарплати, то розробниця зможе придбати однушку за 9,2 року, а розробник за 4,8 року. Для трикімнатної квартири це вже буде 20,4 та 11,2 року відповідно.

Для жінок у продажах на трикімнатну квартиру, відкладаючи чверть зарплати, доведеться витратити 40 років. Це на 20 років довше, ніж чоловікам.

Менша різниця у зарплаті між чоловіками та жінками тільки QA. На однушку в Києві чоловіку потрібно відкладати 100% зарплати протягом двох років, а жінці 2,7 років.

Скільки річних зарплат коштує однокімнатна квартира в Києві та Львові у 2023 році для QA Скільки річних зарплат коштує однокімнатна квартира в Києві та Львові у 2023 році для QA

Найдовше серед айтівців для придбання нерухомості у Києві доведеться працювати у сапорті: 4,5 роки для однокімнатної та 7,1 та 10,2 року для дво- та трикімнатної відповідно. Це більш ніж утричі довше, ніж розробникам.

Раніше SPEKA писала, що частка жінок в IT знижується з досвідом, а розрив у зарплатах збільшується.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google звільнила 28 учасників сидячого антиізраїльського протесту

Богдан Камінський 22 хвилини тому

Tesla вимагає від акціонерів повторно схвалити $56 млрд компенсації для Ілона Маска

Богдан Камінський 1 годину тому

NASA відправить гігантський безпілотник на найбільший супутник Сатурну

Богдан Камінський 2 години тому

SpaceX запустила 23 супутники Starlink з Флориди 18 квітня — фото, відео

Богдан Камінський 3 години тому

Власник ігор GTA звільнить 5% персоналу до кінця 2024 року

Богдан Камінський 15 годин тому