Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Засновника «Повернись живим» можуть призначити заступником міністра оборони з питань цифровізації

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
13 лютого 2023 2 хвилин читання

Айтівець та засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега підтвердив, що його можуть призначити заступником міністра оборони з питань цифрової трансформації.

Як зазначив Дейнега у Facebook, айтівець не вперше отримує пропозицію перейти на державну службу. Цього разу він не відмовився через те, що немає «зобов'язань, що стримують».

«Засновані минулого року Ukrainian Witness та Klych (проєкти Віталя Дейнеги, — прим. ред.) ще молоді й розбудовуються, але підготовані до самостійного плавання. Я нікого не підведу. Мені не соромно дивитись в очі колегам», — розповів засновник «Повернись живим».

Дейнега зазначив, що протягом наступних двох днів збирається обговорити свою ймовірну роботу в Міноборони з представниками влади, Збройних сил та «частиною потенційних критиків». Лише переконавшись у тому, що зміни можливі та матимуть підтримку, він ухвалить остаточне рішення.

Також айтівець додав, що не планує давати інтерв'ю протягом перших ста днів на посаді, а також не планує обіймати посаду довше двох років.

Зміни в Міноборони, одночасно з постом Дейнеги, прокоментував й міністр оборони Олексій Резніков

«Хочу поінформувати про низку актуальних рішень, які стосуються кадрового та структурного оновлення Міністерства оборони для підвищення ефективності роботи. Будуть нові заступники міністра. Відповідні документи на погодження я вже подав», — зазначив Резніков.

Раніше SPEKA розповідала, що Міністерство оборони України уклало 16 державних контрактів з українськими виробниками БпЛА. На виробництво планують витратити приблизно 20 млрд грн.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Керівник Sony PlayStation Джим Раян йде у відставку

Богдан Камінський 28 вересня 2023 15:12

Колишній бос Amazon із пристроїв очолить Blue Origin

Богдан Камінський 26 вересня 2023 13:44

Екскерівник розробки Windows Панос Панай приєднається до Amazon

Богдан Камінський 19 вересня 2023 18:53

Керівник Windows і Surface Панос Панай залишає Microsoft

Богдан Камінський 18 вересня 2023 19:33

Хто такий ексзаступник міністра оборони Віталій Дейнега і що він устиг зробити за пів року

Єлизавета Гогілашвілі 18 вересня 2023 16:53