Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Засновника криптобіржі FTX заарештували на Багамах

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
13 грудня 2022 2 хвилин читання

Співзасновник і колишній генеральний директор криптоторгівельної фірми FTX був заарештований на Багамських островах. Його арешт став першим кроком регуляторів щодо притягнення осіб до відповідальності за багатомільярдний крах FTX минулого місяця. Очікується, що Бенкмана-Фріда екстрадують до США.

Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід був заарештований владою Багамських островів у понеділок увечері після того, як прокурор Південного округу Нью-Йорка надіслав уряду Багамських островів закритий обвинувальний висновок, який є основою для екстрадиції та суду над колишнім криптомільярдером, повідомляє CNBC.

Перед тим, як було оголошено про його арешт, Бенкман-Фрід мав дати свідчення фактично перед Комітетом з фінансових послуг Палати представників у вівторок, але його адвокати повідомили CNBC, що він не з'явиться. Конгресмен Максін Вотерс, D-Calif., яка керує цим комітетом, сказала, що вона була «здивована» його арештом і розчарована тим, що Конгрес не зможе почути його у вівторок.

Деміан Вільямс, прокурор Південного округу Нью-Йорка, написав у Twitter, що федеральний уряд очікує, що вранці «розкриє обвинувальний акт». Як повідомляє New York Times, звинувачення включають шахрайство з електронною поштою, шахрайство з цінними паперами, змову щодо шахрайства з цінними паперами та відмивання грошей.

Тим часом Комісія з цінних паперів і бірж ініціювала окремий набір звинувачень проти Бенкмана-Фріда, пов'язаних з «порушеннями наших законів про цінні папери, які будуть публічно подані завтра у Південному окрузі Нью-Йорка», – заявив директор правоохоронних органів Гурбір Грвал у своєму звіті.

Як стало відомо раніше, мін'юст США закликав призначити незалежного експерта, який вивчить потенційне шахрайство у справі однієї з найбільших у світі криптобірж FTX, що збанкрутіла минулого місяця

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Найважливіші криптоподії місяця: на що варто звернути увагу в квітні

Павло Осадчук 16 квітня 2024 15:45

Еволюція блокчейну: від біткоїна та смартконтрактів до синергії із штучним інтелектом

Вадим Груша 15 квітня 2024 16:30

Сем Бенкман-Фрід оскаржив обвинувальний вирок у справі про криптошахрайство

Богдан Камінський 12 квітня 2024 15:41

Чому Ethereum Foundation під слідством: деталі розслідування

Павло Осадчук 11 квітня 2024 15:30

Binance нарешті отримає юридичну адресу

Владислав Паливода 9 квітня 2024 12:50