Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Запуск Evolution Technology Fund III: новий фонд з кібербезпеки залучає $1,1 млрд

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
16 квітня 2024 2 хвилин читання

Новий фонд Evolution Technology Fund III інвестує $1,1 млрд в компанії з кібербезпеки, незважаючи на попередній спад у цій галузі.

Про це повідомляє TechCrunch.

Венчурна фірма NightDragon, що спеціалізується на кібербезпеці, інформує, що більшість керівників з інформаційної безпеки збільшують видатки на кібербезпеку у 2024 році.

Учасниками фонду Evolution Technology Fund III стали нові та існуючі фонди, суверенні інвестори, страхові компанії, інвестори-ангели, сімейні фірми. Річард Зівальд, керуючий партнер Evolution і один із засновників фірми, сказав, що планує інвестувати від $20 до $150 млн у фірми з кібербезпеки та стартапи, які використовують машинне навчання та ШІ для створення «лідируючих на ринку» платформ.

Річард Зівальд
Річард Зівальд
Керуючий партнер Evolution і один із засновників фірми

«Фонд Evolution Technology III уже підтримав п’ятнадцять провідних компаній у сфері кібербезпеки, розпочавши інвестування 12 місяців тому. Ми плануємо створити для фонду інвестиційне портфоліо з близько тридцяти компаній. Плануємо підтримувати керуючі команди та засновників у секторах продажів та маркетингу, технологіях, людському капіталі, злиттях та поглинаннях».

Evolution виділяє близько 75% від $1,1 млрд на підтримку нових компаній, ще 15% на зростаючі стартапи, решта 10% — це венчурний капітал. Інвестувати фонд планує не тільки в Північну Америку, але й у Європу та Ізраїль.

Компанія Evolution, яка має офіси в Пало-Альто, Лондоні та Цюріху, крім Нью-Йорка, була заснована в 2008 році Зівальдом і Деннісом Смітом, які познайомилися під час спільної роботи в гіганті кібербезпеки AVG (зараз належить Avast). Команда Evolution із 30 осіб управляє активами на суму близько $2 млрд і на сьогоднішній день підтримала 60 компаній; його попередній фонд становив $400 млн. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як запітчити медіа на кшталт Tech.eu та Reuters: 11 порад від журналістів

Катя Бохинська 11 годин тому

«FutureTech: сьогодні творимо завтра»‎: перша зустріч влади й бізнесу

Олеся Дерзська 23 травня 2024 21:08

Венчурні інвестиційні фонди: як це працює?

Олеся Дерзська 23 травня 2024 17:15

Як Google підтримує українські стартапи під час війни

Сергій Коноплицький 22 травня 2024 11:25

Чи можуть ШІ-стартапи послабити вплив NVIDIA на ринку процесорів

Олександр Тартачний 21 травня 2024 10:40