Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube вводить обмеження для програм, що блокують рекламу: що це означає для користувачів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
17 квітня 2024 2 хвилин читання

YouTube оголосив про введення нових обмежень для сторонніх програм, які блокують рекламу на їхній платформі. Це частина стратегії посилення контролю над рекламним вмістом і захисту інтересів рекламодавців та творців контенту.

Про це повідомляє Аrstechnica.

На офіційному довідковому форумі спільноти YouTube з'явився допис під назвою «Застосування додатків сторонніх розробників», у якому йдеться, що компанія посилює примусові заходи проти додатків сторонніх розробників, які порушують умови використання YouTube, зокрема додатків, що блокують рекламу.

Google дуже хотів би, якби ви всі платили за YouTube Premium. 

Компанія закрила один із найпопулярніших сторонніх додатків «YouTube Vanced» у 2022 році. Однак Vanced мав відкритий код, тому майже одразу з’явилися нові альтернативи. Користувач може встановити дублікат альтернативної версії, що вмикає всі функції YouTube Premium, як-от блокування реклами, фонове відтворення та завантаження без плати. Він також додає функції, яких немає в офіційному додатку, як-от додаткові теми та функції доступності, кнопки «повторити» та «не подобається», а також можливість вимкнути «пропозиції».

Google не переслідуватиме подібні програми, а натомість почне заважати користувачам, які використовують ці лазівки.

«Глядачі, які використовують сторонні програми, можуть зіткнутися з проблемами буферизації або побачити помилку «Цей вміст недоступний у цій програмі» під час спроби переглянути відео. Ми хочемо підкреслити, що наші умови не дозволяють програмам сторонніх розробників вимикати рекламу, оскільки це заважає автору отримати винагороду за перегляд, а реклама на YouTube допомагає підтримувати творців і дозволяє мільярдам людей у ​​всьому світі використовувати сервіс потокового передавання».
Офіційний довідковий форум спільноти YouTube
0
Прокоментувати
Інші матеріали

YouTube cтворить аналог Shazam

Олеся Дерзська 10 годин тому

Сім’ї жертв теракту в Ювальде судяться з Activision та Meta

Олеся Дерзська 15 годин тому

Як підготуватись до прямої трансляції: практичні поради та рекомендації

В'ячеслав Юренко 21 травня 2024 14:00

Netflix досягає 40 млн користувачів на рівні підтримки реклами

Вікторія Рудзінська 16 травня 2024 07:07

Google представляє штучний інтелект для інтерактивних вікторин на YouTube

Вікторія Рудзінська 15 травня 2024 07:04