Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube скорочує 100 співробітників, звільнення у Google триватимуть

Богдан Камінський
Богдан Камінський
18 січня 2024 3 хвилин читання

Компанія Google оголосила про скорочення 100 співробітників на своїй відеоплатформі YouTube. Про це пише The New York Times.

Технологічний гігант повідомив працівників операційного підрозділу YouTube і команди управління творцями про ліквідацію їхніх посад. Станом на початок 2024 року у компанії працювало 7173 особи, повідомило джерело NYT.

Усіх, кого це зачепить в Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні, повідомлять до кінця доби.
Мері Еллен Коу, головна комерційна директорка YouTube

Співробітники, які потраплять під скорочення, мають 60 днів для пошуку роботи всередині компанії. Після цього їхнє звільнення набуде чинності.

YouTube відчуває труднощі з доходами від реклами

Підписуйтеся на наші соцмережі

YouTube отримує частину свого доходу від реклами, яка відтворюється до і під час відеороликів. Але стабільне зростання платформи перервав спад ринку наприкінці 2022 року. Зростання інфляції та відсоткових ставок змусило рекламодавців скоротити свої бюджети. 

YouTube фіксував зниження доходів протягом кількох кварталів, зупинивши це падіння у червні 2023 року. Проте продажі реклами досі не перевищили попередні темпи зростання.

Наразі платформа зосередилася на продажу більшої кількості підписок на YouTube TV — альтернативу кабельному телебаченню у США, яка тепер пропонує доступ до матчів Національної футбольної ліги. Загалом сервіс налічує понад 80 млн підписників, які мають доступ до потокової музики та відео без реклами.

Звільнення у Google триватимуть упродовж 2024 року

Google понад рік шукає способи скоротити витрати та зменшити бюрократію. Минулого тижня компанія ліквідувала понад тисячу робочих місць у своєму основному інженерному підрозділі, а на початку цього — майже сотню у рекламному департаменті.

У записці до співробітників генеральний директор Google Сундар Пічаї сказав, що їм слід очікувати скорочень до кінця року. Проте вони будуть не такими масштабними, як у 2023-му.

Компанія повідомила, що станом на кінець вересня у ній працювало понад 182 тис. співробітників, що значно більше, ніж до пандемії коронавірусу. У грудні 2019-го їх було 119 тис.

Рік тому Google звільнив 12 тис. співробітників, або майже 6% своєї робочої сили.

Кремнієву долину накрила нова хвиля звільнень у 2024-му

З початком нового року багато технологічних компаній оголосили про скорочення робочих місць. Минулого тижня компанія Discord звільнила 17% персоналу, що становить 170 осіб. Amazon скоротила сотні працівників зі свого стримінгового сервісу Twitch, Prime Video і студії MGM. 

Цього місяця компанія Xerox заявила, що звільнить 15% зі свого 23-тисячного персоналу, а постачальник програмного забезпечення для відеоігор Unity Software повідомив про скорочення 25% робочої сили.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Вибір косметики за допомогою штучного інтелекту

Julia Nedogarok 1 годину тому

Стартап Wiz не прийняв пропозицію від Google на $23 млрд

Олеся Дерзська 23 липня 2024 17:11

Kharkiv IT Cluster: бронювання, критичність та «Дія.Сіті» — як айтівцям працювати у 2024-му?

Olga Sukhorukova 23 липня 2024 07:36

Google та Jigsaw запустили ініціативу з медіаграмотності

Олеся Дерзська 22 липня 2024 19:01

Чому платити онлайн зручніше

Анна Старкова 22 липня 2024 13:50