Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у 2023 році

Назарій Присяжнюк
Назарій Присяжнюк Журналіст SPEKA
20 вересня 2023 2 хвилин читання

Онлайн-замовлення послуг набули шаленої популярності у цьому десятилітті. Зокрема, в Азії замовлення продуктів та з ресторанів через інтернет стали частиною повсякденного життя. SPEKA розібралась, які послуги онлайн популярні у різних країнах.

Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у різних країнах

За останні кілька років доставка продуктів стала світовим мейнстримом. Проте ця послуга була найпопулярнішою лише у п’ятьох країнах з 56, опитаних Statista у період з 2022 по 2023 рік.

Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у різних країнах Які послуги найчастіше замовляють в інтернеті у різних країнах

У кожній країні є свої особливості. Наприклад, у В’єтнамі 41% респондентів розповіли, що замовляли продукти онлайн за останні 12 місяців. На другому місці у цій країні замовлення з ресторанів: 35% опитаних відповіли, що користувалися доставкою з ресторанів. У Сінгапурі та Індонезії 40% і 46% респондентів відповідно сказали, що робили і те, й інше.

Доставка з ресторану є найпопулярнішим онлайн-сервісом у більшості країн Європи, Америки та Азії. Індія є винятком, оскільки багато людей досі обирають офлайн-доставлення продуктів: 48% респондентів замовляли доставку продуктів через інтернет, тоді як 60% отримували продукти різними способами. Онлайн-замовлення з ресторанів робили 51% респондентів.

Регіональні відмінності онлайн-послуг

Однак є країни, які не вписуються у загальну картину. У країнах, які дуже мало замовляють онлайн, зокрема у Східній, Південній та Північній Європі, найпоширенішою онлайн-послугою є замовлення квитків на заходи. У африканських країнах — Кенії та Нігерії — переважають замовлення послуг у галузі освіти та навчання. У Марокко лише третина населення користується послугами доставки їжі, але це найпоширеніша послуга онлайн-замовлень.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Китаї запущено найглибшу лабораторію у світі

Артем Житкевич 21 годину тому

Для 91% українців інтернет рівноцінний їжі — дослідження Мінцифри

Юлія Мирська 8 грудня 2023 16:15

Toshiba та Rohm інвестують $2,7 млрд у спільне виробництво мікросхем

Юлія Мирська 8 грудня 2023 08:50

Індія збирається створити власну базу на Місяці до 2050 року

Юлія Мирська 8 грудня 2023 07:36

Японія планує здійснити перше в історії приземлення на Місяць 19 січня

Юлія Мирська 7 грудня 2023 07:48