Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЄС розглядає можливість запровадити мито проти китайських електромобільних компаній

Юлія Мирська
Юлія Мирська
14 вересня 2023 2 хвилин читання

Європейська комісія розглядає можливість запровадження штрафного мита, щоб захистити автовиробників ЄС від дешевшого китайського імпорту електромобілів, який, за словами відомства, користується державними субсидіями, повідомляє TechCrunch. 

Наразі стандартна ставка мита на автомобілі в ЄС становить 10%. За наступні 13 місяців комісія буде вирішувати чи потрібно встановлювати тарифи вище стандарту.

Розслідування щодо потоку китайських електромобільних компаній в Європу почалося через тиждень після проведення конференції IAA Mobility 2023 в Мюнхені. 

Китайські виробники електромобілів значно збільшили свою присутність на заході, подвоївши кількість учасників порівняно з 2022 роком. Організатори конференції повідомили, що близько 41% учасників були представниками Азії.

Хоча наразі китайські автовиробники мають невелику присутність на європейському ринку, ця ситуація може змінитися, коли вони розширять свою діяльність за межі Китаю. Вони відчувають необхідність у міжнародному розширенні через зниження попиту на внутрішньому ринку у зв'язку з економічним спадом, а також через активне зниження цін компанією Tesla.

Китайська торгова палата при ЄС виступила проти розслідування, стверджуючи, що конкурентні переваги Китаю не пов'язані з субсидіями та закликала Європейський Союз об'єктивно розглянути китайські електромобілі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У Китаї запрацювала перша у світі АЕС четвертого покоління

Артем Житкевич 7 грудня 2023 00:05

NVIDIA продовжить розробку ШІ-прискорювачів для Китаю

Артем Житкевич 6 грудня 2023 17:48

Китай запустив супутник дистанційного зондування Землі для Єгипту — відео

Юлія Мирська 6 грудня 2023 07:48

Китай випустив правила з безпеки для безпілотного громадського транспорту

Юлія Мирська 5 грудня 2023 13:55

TikTok планує інвестувати €12 млрд у дата-центри

Артем Житкевич 1 грудня 2023 23:43