Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ЄС розглядає можливість запровадити мито проти китайських електромобільних компаній

Юлія Мирська
Юлія Мирська
14 вересня 2023 2 хвилин читання

Європейська комісія розглядає можливість запровадження штрафного мита, щоб захистити автовиробників ЄС від дешевшого китайського імпорту електромобілів, який, за словами відомства, користується державними субсидіями, повідомляє TechCrunch. 

Наразі стандартна ставка мита на автомобілі в ЄС становить 10%. За наступні 13 місяців комісія буде вирішувати чи потрібно встановлювати тарифи вище стандарту.

Розслідування щодо потоку китайських електромобільних компаній в Європу почалося через тиждень після проведення конференції IAA Mobility 2023 в Мюнхені. 

Китайські виробники електромобілів значно збільшили свою присутність на заході, подвоївши кількість учасників порівняно з 2022 роком. Організатори конференції повідомили, що близько 41% учасників були представниками Азії.

Хоча наразі китайські автовиробники мають невелику присутність на європейському ринку, ця ситуація може змінитися, коли вони розширять свою діяльність за межі Китаю. Вони відчувають необхідність у міжнародному розширенні через зниження попиту на внутрішньому ринку у зв'язку з економічним спадом, а також через активне зниження цін компанією Tesla.

Китайська торгова палата при ЄС виступила проти розслідування, стверджуючи, що конкурентні переваги Китаю не пов'язані з субсидіями та закликала Європейський Союз об'єктивно розглянути китайські електромобілі.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

ЄС готує звинувачення проти Apple і Meta за порушення правил цифрового ринку

Вікторія Рудзінська 14 червня 2024 22:40

Європейський Союз вводить додатковий тариф на китайські транспортні засоби

Вікторія Рудзінська 12 червня 2024 17:55

Китай планує виділити $1 млрд на переробку кулінарної олії на авіаційне паливо

Владислав Паливода 10 червня 2024 12:36

Морський дрон із дальністю понад 550 км розробляє Тайвань

Владислав Паливода 6 червня 2024 07:00

Китайські ШІ-компанії розробляють менш потужні процесори

Олеся Дерзська 5 червня 2024 15:54