Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Vodafone Україна виходить із Глобального договору ООН

Артем Житкевич
Артем Житкевич
9 червня 2023 2 хвилин читання

Vodafone Україна оголосила про своє рішення вийти з Глобального договору ООН як протест проти бездіяльності та подвійних стандартів, що існують в ООН по відношенню до України і українців. Компанія також звернулась до інших українських компаній, закликаючи їх наслідувати своєму рішенню.

Закликаємо інші українські компанії, які є членами Глобального Договору ООН, тимчасово вийти з платформи на знак протесту проти бездіяльності щодо ситуації в нашій країні.
повідомили Vodafone Україна в своєму Telegram-каналі

За словами представників Vodafone Україна, ООН, яка має декларовані цілі сталого розвитку, не здатна реалізувати ці принципи у відношенні до України. Вони наголошують на тому, що базові питання безпеки, такі як безпека життя, екологічна безпека, енергетична безпека та безпека здоров'я, повністю порушені в Україні, що призводить до страждань мільйонів людей. 

Рішення Vodafone Україна вийти з Глобального договору ООН є важливим кроком у протесті проти бездіяльності організації щодо ситуації в Україні. Це заклик до інших українських компаній, які також є членами Глобального договору, тимчасово припинити свою участь на платформі, щоб привернути увагу до проблем, з якими стикається країна. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Цифровізація — це національна ідея України»: найважливіше з форуму StrategEast Digital for Freedom

Владислав Миронович 7 грудня 2023 14:30

США надають Україні новий пакет військової допомоги на $175 млн

Артем Житкевич 6 грудня 2023 21:38

Дизайн без дизайнерів. Чому так важко впроваджувати редизайн ЗСУ у диджитал-комунікацію

Євстахія Мельникова 6 грудня 2023 10:01

Що таке IT-коаліція й навіщо її створили

Єлизавета Гогілашвілі 30 листопада 2023 08:00

Хто з операторів побудував найбільше оптоволоконних мереж під час війни і яка технологія стала спасінням під час блекаутів

Юлія Даниленко 27 листопада 2023 12:30