Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Все для людей: біометричні дані росіян тепер передаватимуть в єдиний реєстр без їхньої згоди

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
6 липня 2022 2 хвилин читання

На росії ухвалили закон, який передбачає передачу біометричних даних громадян в Єдину систему біометричних даних без їхньої згоди.

Про це пише російський Інтерфакс.

Відтепер персональні дані, які є у фінансових чи інших організаціях, можна буде передавати в єдину базу біометричних даних без згоди суб'єкта персональних даних.

Відповідні поправки до другого читання проекту закону (946012-7) схвалено на засіданні комітету Держдуми країни-агресора з інформаційної політики.

Так, законопроект доповнено нормами, спрямованими на оптимізацію функціонування єдиної інформаційної системи персональних даних, що забезпечує обробку, включаючи збирання та зберігання, біометричних персональних даних, їх перевірку та передачу інформації про ступінь їх відповідності наданим біометричним персональним даним фізичної особи.

З метою забезпечення можливості використання технології біометричної ідентифікації та аутентифікації максимальною кількістю організацій пропонується передбачити можливість передачі зібраних в інформаційні системи фінансових та інших організацій біометричних персональних даних до єдиної біометричної системи без отримання згоди суб'єкта персональних даних.

Водночас, зазначається, що громадянина попереджатимуть про передачу його особистих даних без його згоди.

Громадянам буде надано можливість відмовитись від обробки своїх біометричних персональних даних в єдиній біометричній системі, стверджують законодавці.

Передбачений законопроєктом механізм спрямований на якнайшвидше наповнення єдиної біометричної системи біометричними зразками, необхідними для широкого застосування біометричних технологій, зазначають автори поправок.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 7 годин

російські хакери здійснили безпрецедентну кібератаку на офіційний сайт «Енергоатома»

Євген Муджирі 4 години тому

Путін у шкурі Пушкіна: як російська література слугує інструментом імперії

Юлія Даниленко 6 годин тому

«Війна змусить нас знаходити правильні рішення». Архітектор Олександр Кучерявий про екобудівництво та підготовку до зими

Олександр Тартачний 7 годин тому

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 13 годин тому