Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Bloomberg: Росія за кілька годин від дефолту

Леся Соловчук
Леся Соловчук Журналіст
26 червня 2022 2 хвилин читання

Росія опинилася на межі дефолту. У неділю ввечері закінчується пільговий період для виплати пропущених платежів на суму майже $100 млн, заблокованих через санкції.

Як повідомив Bloomberg, російська влада може не оголосити офіційно дефолт, але якщо інвестори не отримають свої гроші, факт невиплати боргу зафіксують.

«Росія вже заперечує призначення, але якщо інвестори не отримають свої гроші до певного терміну, у понеділок вранці відбудеться дефолт, згідно з документами облігацій», — повідомило видання.

Аналітики вважають дефолт символічним: «росія вже є економічним, фінансовим і політичним ізгоєм у більшій частині світу». Нинішній дефолт із зовнішнього боргу може стати першим за понад століття — від 1918 року.

22 червня путін підписав указ, за яким зобов'язання щодо російських держоблігацій в іноземній валюті в односторонньому порядку можуть бути конвертовані в рублі. 

У документі йдеться про те, що виплати у рублях за валютним боргом вважатимуть «виконаними належним чином» незалежно від позиції тих, кому ці виплати призначені, а індексація виплат відбудеться за курсом рубля до іноземних валют на внутрішньому ринку росії.

У США спочатку дозволили москві обслуговувати зовнішні борги з резервів, згодом заборонили і цей канал виплат. У кремлі заявили, що США штовхають росію до технічного дефолту, попри те що рф має кошти для погашення зобов'язань.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 14 годин тому

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 22 години тому

Україні час прощатися з 1С: чим та як замінити е-бухгалтерію від росіян

Cергій Гузенко 23 вересня 2022 13:50

Закриті кордони для студентів-чоловіків, гра від штучного інтелекту та місячна ракета. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 08:49

Майже 300 тисяч. Петиція проти мобілізації на росії набирає обертів

Вадим Добровольський 21 вересня 2022 19:08