Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Світовий рекорд. Росія обігнала за кількістю санкцій Іран, Сирію і Північну Корею. Оновлюється

Тетяна Новак
Тетяна Новак
8 березня 2022 2 хвилин читання

За даними платформи Castellum.ai, проти Ірану впродовж десятиліття було застосовано близько 3600 санкцій, проти Сирії — близько 2600 і менше 2100 — проти Північної Кореї. Тим часом Росія станом на 7 березня зібрала колекцію з понад 5500 санкцій, 2778 з яких було запроваджено після 22 лютого. Які неприємності спіткали нашого ворога за останню добу, читайте в матеріалі SPEKA.

  • Джо Байден: США забороняє імпорт енергоносіїв з Росії.
  • Компанія Shell вирішила повністю відмовитись від газу та нафти з Росії. Насамперед компанія скасує спотові закупівлі сирої нафти, припинить будь-які операції з  авіапаливом та мастилами, а також закриє російські станції заправки. «Ми чітко усвідомлюємо, що наше рішення минулого тижня придбати російську сиру нафту було неправильним. Ми про нього шкодуємо», — йдеться в офіційній заяві Shell. 
  • Японська платіжка система JCB зупиняє операції в РФ. З 14 березня випущені російськими банками картки перестануть працювати за кордоном, а картки зарубіжних банків — у Росії.
  • VMware призупиняє всі бізнес-операції в Росії та Білорусі. «На сьогодні більшість великих ІТ-систем (банки, енергетика тощо) використовують публічні або приватні хмари на базі VMware. Вихід компанії з Росії означатиме зупинку підтримки у вирішенні інцидентів та важливих оновлень, що зрештою призведи до неможливості використання сучасних хмарних рішень», — зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров.
  • Південна Корея слідом за ЄС та США заблокувала транзакції з Центральним банком Росії, повідомляє The Wall Street Journal. Крім того, з 13 березня країна приєднається до санкцій ЄС щодо відключення РФ від SWIFT.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Європа готується до відключень мобільного зв'язку

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 17:47

Економіка невизначеності. Огляд основних подій українського та світового бізнесу

Ivan Verstyuk 29 вересня 2022 17:10

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11

Ядерна загроза: що варто знати

Олександр Тартачний 27 вересня 2022 17:00