Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Prozorro розповіли, коли з'явиться інформація про ціни незбройних закупівель

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
10 квітня 2023 2 хвилин читання

Вже 23 квітня в системі Prozorro з'явиться механізм для публікації цін за одиницю в оборонних закупівлях. Опублікують інформацію лише про незбройні закупівлі, наприклад, харчові продукти.

Раніше, під час презентації Державної антикорупційної програми на 2023-2025 року, міністр оборони Олексій Резніков розповів, що Міноборони почне публікувати ціни на небойові товари на Prozorro.

Тепер у Prozorro назвали дату, коли з'явиться механізм для публікації цін — 23 квітня. Крім відкриття інформації про закупівлі, з того ж дня замовники та військові частини матимуть звітувати про ціни за одиницю в актуальних контрактах. 

В Prozorro 23 квітня з'являться ціни за незбройні оборонні закупівлі. Фото: Prozorro. В Prozorro 23 квітня з'являться ціни за незбройні оборонні закупівлі. Фото: Prozorro.

Крім того, з 23 квітня по 22 червня потрібно буде прозвітувати про всі договори, укладені з початку повномасштабного вторгнення.

В Prozorro нагадали, що військові звітуватимуть лише за незбройні закупівлі: харчування, пальне, речове майно, ремонти тощо. Від 200 тис. грн для товарів і послуг, і 1,5 млн грн — для робіт. Також у звітах не буде чутливої інформації (наприклад, про обсяги закупівель чи найменування постачальника) — тільки назва замовника, предмет закупівлі та ціна за одиницю. 

В Prozorro 23 квітня з'являться ціни за незбройні оборонні закупівлі. Фото: Prozorro. В Prozorro 23 квітня з'являться ціни за незбройні оборонні закупівлі. Фото: Prozorro.

«Тож передбачене новим законодавством рішення максимально враховує всі ризики для безпеки нашої країни, і водночас стане першим кроком до відновлення прозорості в оборонних закупівлях», — зазначили у Prozorro.

Раніше SPEKA розповідала, що директором державного підприємства Prozorro став Микола Ткаченко. До цього він обіймав посади в IT-підрозділах різних українських компаній.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Prozorro відновлює роботу програми Bug Bounty з пошуку вразливостей

Юлія Мирська 16 серпня 2023 14:19

На що здатен штучний інтелект у miltech та як працюватиме акселератор Міноборони. Розповідає Сергій Корж

Юлія Даниленко 9 серпня 2023 11:48

В Україні з’явився сайт з вакансіями до ЗСУ

Юлія Мирська 1 серпня 2023 08:51

Міноборони та Baykar побудують в Україні сервісний центр з ремонту БпЛА

Богдан Камінський 31 липня 2023 17:45

Усі закупівлі, крім озброєння та військової техніки, будуть проводити через Prozorro

Юлія Мирська 31 липня 2023 12:28