Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Топ 7 інструментів штучного інтелекту для бізнесу

Аліса Ші
Аліса Ші Редактор AI club Intelix
22 січня 2024 6 хвилин читання

Технологія штучного інтелекту відкриває безліч нових можливостей для бізнесу будь-якого розміру. Вона може надати безпрецедентну інформацію та допомогти оптимізувати багато бізнес-процесів. Незалежно від того, чи ви фрилансер, який керує власною справою, чи менеджер із кількома співробітниками, існує безліч інструментів, які можуть покращити вашу діяльність. Розгляньмо сім найкращих із них.

Pictory

Pictory — це відеогенератор на основі штучного інтелекту, який дозволяє легко створювати та редагувати високоякісні відео. Головною особливістю цього інструменту є те, що його можна використовувати без досвіду відеомонтажу або дизайну. Основні можливості Pictory:

 • створення відео на основі статей і сценаріїв;
 • редагування відео на основі тексту;
 • автоматичне створення субтитрів.
Pictory Pictory

Jasper

Інструмент Jasper вважається одним із найкращих помічників для написання текстів. Ви починаєте з введення ключових слів, а Jasper аналізує їх і створює фрази, абзаци або документи на основі теми і тону голосу. Інструмент може створити статтю на 1500 слів менш ніж за 15 хвилин. Платформа має понад 50 шаблонів для створення контенту, зокрема блоги, електронні листи, маркетингові тексти, генератори оголошень для Facebook, генератори оголошень для Google, метазаголовки та описи, пресрелізи та ін. Ключові можливості Jasper:

 • понад 11 000 безкоштовних шрифтів і 2500+ категорій стилів письма;
 • підтримання понад 25 мов;
 • помічник для написання великих статей (понад 1000 слів);
 • виявлення ключових елементів у реченнях (займенники, дієслова, імена тощо).
Jasper  Jasper 

Murf

Підписуйтеся на наші соцмережі

Третім у нашому списку найкращих ШІ-інструментів для бізнесу є Murf — один із найпопулярніших генераторів мовлення на сучасному ринку. Він спрямований на широку аудиторію користувачів — розробників, подкастерів, викладачів, керівників відділів та підприємств тощо. Ключові особливості Murf:

 • велика бібліотека з понад 100 голосів ШІ різними мовами;
 • емоційно виразні стилі мовлення;
 • підтримання голосового та текстового введення;
 • студія запису голосу ШІ;
 • налаштування тонів, акцентів тощо.
Murf  Murf 

HitPaw Photo Enhancer

Цей інструмент очолює список найкращих засобів для покращення зображень. HitPaw підходить для покращення якості зображень без шкоди для якості та зменшення розмитості фотографій. Інструмент конкурує з професійними фоторедакторами і використовує штучний інтелект для поширених завдань. Зокрема, ШІ-моделі можуть відновлювати старі фотографії, уміють робити чорно-білі світлини кольоровими, а також покращувати обличчя. Ось ключові можливості HitPaw:

 • автоматично покращує якість і роздільну здатність зображень за один клік;
 • робить фотографії менш розмитими та видаляє шум;
 • збільшує або зменшує зображення без шкоди для якості.
HitPaw  HitPaw 

Synthesys

Synthesys — відомий розробник алгоритмів для перетворення тексту в аудіо та відео. Мета компанії — покращити відеоконтент, наприклад, навчальні відео та інструкції до продуктів, лише за кілька хвилин. Компанія використовує технологію Synthesys Text-to-Video (TTV) для перетворення сценаріїв у динамічні медіапрезентації. Його ключові особливості:

 • понад 140 мов і 254 унікальних стилів;
 • легке створення навчальних відео та матеріалів, роликів для соціальних мереж та описів продуктів;
 • простий у використанні інтерфейс.
Synthesys  Synthesys 

Lovo

Lovo.ai — це відзначений нагородами генератор голосу і платформа для синтезу мовлення. Одна з найпотужніших і найпростіших у використанні платформ, яка створює голоси, що нагадують справжні людські. Lovo створила безліч голосів для різних галузей, зокрема розваги, банківську справу, освіту, ігри, документальні фільми та новини, й постійно вдосконалює свою модель синтезу мовлення. Як результат, сервісом зацікавилися відомі організації на глобальному рівні, він проклав шлях інноваторам у сфері синтезу мовлення. Ключові особливості Lovo.ai:

 • найбільшу бібліотеку з більш ніж 500 голосами ШІ;
 • детальний контроль для професійних продюсерів з редакторами вимови, акценту та тембру;
 • відеоредактор для створення голосових описів і одночасного редагування відео;
 • базу ресурсів, що включає невербальні вставки, звукові ефекти, музику з вільними правами, стокові фотографії та відео.
Lovo Lovo

Aragon

Оскільки цифровий світ стає дедалі більш візуально орієнтованим, Aragon слугує дороговказом для тих, хто шукає ідеальну візитівку. Використовуючи штучний інтелект, інструмент перетворює звичайну фотографію на професійний портрет лише за 30 хвилин: аналізуючи 14 зображень, Aragon AI вивчає обличчя користувача. Використовуючи цю інформацію, він створює портрети, які не тільки передають, але й підкреслюють сутність кожної людини. Його осоливості:

 • швидка 30-хвилинна ретуш;
 • шифрування AES256 для гарантування безпеки даних;
 • простота використання.
Aragon  Aragon 

Замість післямови

Ці інструменти — лише деякі з багатьох інновацій у сфері штучного інтелекту, які відкривають нові можливості для підвищення ефективності бізнесу. Штучний інтелект можна використовувати для автоматизації та оптимізації різних бізнес-процесів, а також для швидшого та ефективнішого розвитку компаній. Правильно обравши інструменти, ви зможете підвищити творчий потенціал, автоматизувати рутинні завдання та розширити межі свого бізнесу.

Більше про штучний інтелект і нейромережі читайте у нашому телеграм-каналі AI Club Intellix. Ми також пропонуємо підтримку і рішення для бізнесів, що хочуть інтегрувати нейромережі та інші технології штучного інтелекту.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 6 годин тому

Meta не випустить свою мультимодальну модель Llama AI в ЄС через регуляторні труднощі

Вікторія Рудзінська 20 годин тому

Застосунок Calmara на основі ШІ для скринінгу сексуального здоровʼя закрили у США

Владислав Паливода 18 липня 2024 13:54

Дизайн дитячого простору: середовище, яке виховує та надихає

Алеся Карнаухова 18 липня 2024 12:28

Штучний інтелект використовуватимуть на Олімпіаді у Парижі

Олександр Тартачний 18 липня 2024 11:25