Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Telegram розкрив дані користувачів через судовий позов

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 листопада 2022 2 хвилин читання

Месенджер Telegram відкрив дані користувачів через позов до суду про порушення авторських прав. Вони перепродавали авторський курс викладача у Telegram-каналах.

Telegram оприлюднив імена адміністраторів, їхні номери телефонів та IP-адреси каналів, яких звинувачують у порушенні авторських прав згідно з ухвалою суду в Індії. Оператор програми був змушений поділитися даними після того, як викладач подав до суду на Telegram за те, що вони не зробили достатньо для запобігання несанкціонованому поширенню матеріалу її курсу на платформі. Ніту Сінгх, викладач-позивач, сказала, що кілька каналів Telegram перепродували її навчальні матеріали без дозволу за зниженими цінами, повідомляє Techcrunch. 

Раніше індійський суд зобов'язав Telegram дотримуватися законів Індії та розкривати подробиці про тих, хто керує такими каналами.

Telegram безуспішно стверджував, що розкриття інформації про користувачів порушить політику конфіденційності та закони Сингапуру, де вони розмістили фізичні сервери для зберігання даних користувачів. У відповідь індійський суд заявив, що власники авторських прав не можуть залишитися «повністю беззахисними проти фактичних порушників», оскільки Telegram вирішив розмістити свої сервери за межами країни.

У постанові минулого тижня суддя Пратіба Сінгх сказав, що Telegram виконав попередній наказ і надав дані.

«Telegram зберігає дуже обмежені дані про своїх користувачів або взагалі їх не зберігає. У більшості випадків ми навіть не можемо отримати доступ до будь-яких даних користувача без спеціальних точок входу. Отже, ми не можемо підтвердити, що в цьому випадку були передані якісь особисті дані», — сказав речник Telegram Ремі Вон.

Нагадаємо, що Індія є одним із найбільших ринків для Telegram. Ним користуються майже 150 млн юзерів на ринку Південної Азії. Telegram набув популярності серед деяких користувачів частково завдяки піратському контенту: на платформі є безліч каналів, де поширюють фільми та телешоу.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Telegram почне ділитися рекламними доходами з авторами каналів

Богдан Камінський 4 години тому

У росії стався збій у роботі соцмереж і провайдерів

Юлія Мирська 27 лютого 2024 13:57

Індія запустила на орбіту новий метеорологічний супутник INSAT-3DS — відео

Юлія Мирська 21 лютого 2024 11:17

Визнана загроза: в Україні гучнішають публічні звинувачення Telegram

Сергій Коноплицький 16 лютого 2024 15:11

Tower Semiconductor побудує підприємство з випуску чипів у Індії за $8 млрд

Артем Житкевич 12 лютого 2024 20:24