Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Тайвань готується до кіберармагедону на випадок вторгнення Китаю

Богдан Камінський
Богдан Камінський
11 січня 2024 2 хвилин читання

Влада Тайваню активізувала підготовку до можливих масштабних кібератак з боку Китаю в разі ескалації напруженості між країнами. Експерти попереджають, що КНР може спробувати паралізувати інфраструктуру та комунікації на острові.

Про це пише TechXplore із посиланням на AFP.

На думку фахівців, Китай націлюватиметься не лише на оборонні системи, а й на ключову інфраструктуру — телекомунікації, енергетику, фінанси. Таким чином потенційний агресор намагатиметься повністю відрізати острів від зовнішнього світу.

Уже зараз кількість кібератак на урядові установи Тайваню сягає 5 млн на день. Деякі з ідентифікованих тактик застосовують саме китайські державні угруповання, стверджують фахівці.

Тайвань розгортає мережу супутникового зв’язку

Для підготовки до можливого відключення міжнародних кабельних ліній Тайвань активно розгортає супутниковий зв'язок. За словами заступника міністра цифрових технологій Хуай-джена Лі, влада вже встановила приймачі у 700 локаціях по всьому острову.

Підводні інтернет-кабелі, які зв’язують Тайвань із материком Підводні інтернет-кабелі, які зв’язують Тайвань із материком

На думку Лі, це забезпечить стабільність урядового управління та комунікацій з населенням під час можливої кризи. Тайвань також налагоджує співпрацю з іноземними операторами супутникового зв'язку для резервування каналів комунікацій.

Окремою мішенню може стати напівпровідникова промисловість острова, яка є критично важливим гравцем у постачанні мікросхем у світі. Раніше фіксувалися атаки на найбільшого виробника чипів TSMC та її партнерів.

Раніше SPEKA писала, що засновник Foxconn балотуватиметься у президенти Тайваню.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tencent видалив гру Dungeon & Fighter з деяких магазинів Android

Олеся Дерзська 19 годин тому

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 20 червня 2024 12:49

Благодійна конференція «Вчасно.Кращі Незламні» обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Ольга Топольська 19 червня 2024 16:19

США, Японія та Нідерланди міркують, як зменшити потенціал Китаю у виробництві мікросхем

Владислав Паливода 19 червня 2024 08:12

ШІ-військовий командувач з'явився у Китаї

Владислав Паливода 18 червня 2024 11:12