Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

SoftServe впроваджує інструменти Generative AI: швидкість розроблення зросла на 30%

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
18 квітня 2024 2 хвилин читання

SoftServe починає інтегрувати інструменти Gen AI у реальну роботу команд розробників над клієнтськими проєктами.

Про це SPEKA повідомили у SoftServe.

Після проведення масштабного внутрішнього дослідження, яке показало здатність генеративного ШІ підвищити продуктивність команд SDLC до 45% і пришвидшити час розроблення проєкту на 30%, компанія впровадила інструменти Gen AI у роботу своїх співробітників.

Натепер ШІ застосовують у дев'ятьох командах пілотних проєктів у фінансовому секторі, виробництві, роздрібній торгівлі та інших галузях. Учасники цих команд пройшли двотижневу навчальну програму, в якій вони освоїли інструменти Gen AI. Тренінг містив аналіз командних процесів і завдань, а також надавав спеціалізовані набори порад для досягнення оптимальних результатів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Перші результати показують позитивну динаміку. Час, витрачений на розроблення ПЗ, скоротився на 20%, контроль якості — на 25%, автоматизацію тестування — на 20%, а створення технічної документації — на 17%.

Інструменти, які використовують команди, містять GitHub Copilot, CodeWhisperer, Duet AI для програмування та ChatGPT, MS Copilot 365 для створення тексту та NEO Platform, корпоративну вебплатформу на основі ШІ.

Компанія також почала розробляти помічників Gen AI для конкретних спеціалізацій, як-от архітектура ПЗ, бізнес-аналіз та розроблення QA/QC. Помічники можуть автоматизувати цілі кластери процесів, пов’язаних із певною сферою.

Дмитро Овчаренко
Дмитро Овчаренко
директор практики GenAI, SoftServe

Generative AI — це революційна ідея, яка може суттєво вплинути на продуктивність різних сфер бізнесу. Наша мета — максимально використати потенціал цієї технології, зокрема, у напрямі продуктивності спеціалістів на всіх етапах розроблення ПЗ. У SoftServe ми розпочали цей процес — від навчання команд, вибору індивідуальних і командних інструментів, консультацій щодо їх використання у проєктах, відстеження результатів і створення спеціальних пропозицій клієнтів.

До кінця року компанія планує розширити використання Generative AI до сотні клієнтських проєктів із залученням понад 1000 спеціалістів. Водночас компанія продовжує досліджувати нові інструменти та формати взаємодії із ШІ для подальшого підвищення продуктивності команд розробників.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI планує випустити гаджет із ШІ, який замінить смартфони: деталі

Владислав Паливода 2 години тому

Запрошуємо на Міжнародний форум BIT&BIS-2025 у Києві!

Інна Настенко 2 години тому

Що слухати у 2025 році: 15 українських подкастів про технології

Анна Сергієнко 3 години тому

Що таке ПК зі штучним інтелектом: топ радикальних відмінностей від звичайного ПК

Євген Чемерис 3 години тому

WhatsApp розширює можливості ChatGPT

Вікторія Рудзінська 6 годин тому