Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Соцмережа X оптимізувала механізми перевірки фактів

Артем Житкевич
Артем Житкевич
3 серпня 2023 2 хвилин читання

Соціальна мережа X оголосила про новий механізм для своєї краудсорсингової служби перевірки фактів Community Notes, який буде показувати менше тексту пояснень досвідченим користувачам, які знайомі з цією функцією.

Про це повідомляє Tech Crunch.

Community Notes, раніше Birdwatch, — це функція, яка дозволяє користувачам додавати нотатки до твітів, які містять оманливу або хибну інформацію. Нотатки створюються та оцінюються спільнотою, а не співробітниками компанії, і призначені для надання контексту та альтернативних джерел для твітів.

Новий механізм буде показувати різні версії нотаток залежно від досвіду користувача з функцією. Нові користувачі побачать великі тексти з поясненнями, чому деякі публікації супроводжуються коментарями про недостовірність наведених фактів.

Користувачі, які вже бачили деякі нотатки, побачать середні тексти з меншими поясненнями. Користувачі, які бачили багато нотаток, побачать маленькі тексти з тільки необхідною інформацією.

Випадкова людина стати учасником Community Notes не може — спочатку необхідно довести свою здатність писати корисні матеріали, даючи правильні оцінки корисним та неправдивим твітам та заробляючи таким чином бали. Отримавши статус учасника, користувач повинен підтримувати його, регулярно публікуючи нові матеріали, інакше статус буде анульований. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Штучний інтелект та соцмережа Ілона Маска допомагають визначити рівень депресії

Сергій Коноплицький 9 травня 2024 14:05

Славутич завів офіційний акаунт у Mastodon

Олеся Дерзська 6 травня 2024 21:12

Як зміниться модерація контенту в інтернеті через штучний інтелект

Олександр Тартачний 3 травня 2024 15:13

Контент-стратегія для B2B-маркетолога: чому вона важлива та як її дотримуватися

Анна Геллар 1 травня 2024 13:00

Чому інтернет вмирає та як люди ділять його із ботами

Анна Сергієнко 29 квітня 2024 16:56