Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Snowflake не ділиться інформацією про витік даних користувачів

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
9 червня 2024 3 хвилин читання

Платформа Snowflake, що займається хмарними технологіями для ШІ та співпрацює з Microsoft, нещодавно пережила масштабний витік даних. Від цього постраждали й інші компанії, що розміщували свої дані у мережі через Snowflake, повідомляє TechCrunch.

Витік даних зі Snowflake зашкодив таким компаніям, як Ticketmaster, QuoteWizard та LendingTree. Сама Snowflake наголосила на важливості достатнього захисту власних акаунтів компаній-користувачів.

Snowflake займається дата-інжинірингом, зберігає дані та дає змогу обмінюватися інформацією Snowflake займається дата-інжинірингом, зберігає дані та дає змогу обмінюватися інформацією

Як стався витік даних та до чого це призвело

Підписуйтеся на наші соцмережі

Ми використовуємо Snowflake для наших бізнес-процесів, платформа повідомила нас про те, що дані нашої дочірньої компанії, QuoteWizard, могли постраждати внаслідок цього інциденту. У самій компанії стверджують, що акаунт колишнього співробітника зламали, адже його захист обмежувався лише логіном та паролем.
Меган Грюлінг, представниця LendingTree

Як зазначає Грюлінг, витік користувацьких даних із хмари вплинув, зокрема, на фінансові документи компаній, в яких стався витік даних. У п'ятницю, 7 червня, Snowflake підтвердила свою відповідь, заявивши, що її позиція «залишається незмінною». 

Ми серйозно ставимося до цих питань і одразу розпочали внутрішнє розслідування.
Меган Грюлінг

На думку представників компанії, злам та подальший витік сталися внаслідок поганого захисту акаунтів у мережі та однофакторної автентифікації. Відсутність достатніх заходів безпеки може пояснювати і те, як кіберзлочинці завантажували величезні обсяги даних із середовищ клієнтів Snowflake. Дані у хмарі не були захищені додатковим рівнем безпеки.

Наслідки витоку даних із Snowflake

Компанії продовжують публікувати інформацію про витік даних через Snowflake, проте організація не бере повної відповідальності за інцидент. Її представники й надалі стверджують, що витік стався не через поганий захист даних у самій хмарі Snowflake, а через недотримання правил кібербезпеки її користувачами. Також представники Snowflake наголосили на багатофакторній аутентифікації.

За словами Бреда Джонса, керівника відділу кібербезпеки Snowflake, дані були викрадені через спеціальне ПЗ, що дозволяє крадіжку інформації, або отримані внаслідок попередніх порушень даних.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Що робити, якщо ваш комп’ютер теж постраждав від масового збою Windows, порадили у Держспецзв’язку

Вікторія Рудзінська 2 години тому

Збої в українських компаніях і світових сервісах: зв'язок з проблемами хмарного сховища Microsoft

Вікторія Рудзінська 3 години тому

ШІ Gemini від Google буде транслювати Олімпійські ігри в Парижі

Вікторія Рудзінська 6 годин тому

Meta не випустить свою мультимодальну модель Llama AI в ЄС через регуляторні труднощі

Вікторія Рудзінська 20 годин тому

Застосунок Calmara на основі ШІ для скринінгу сексуального здоровʼя закрили у США

Владислав Паливода 18 липня 2024 13:54