Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ генерує до 3000 новин на тиждень для місцевих сайтів в Австралії

Богдан Камінський
Богдан Камінський
2 серпня 2023 2 хвилин читання

Австралійський підрозділ News Corp виробляє близько 3000 статей на тиждень за допомогою генеративного штучного інтелекту. Про це під час Всесвітнього конгресу новинних медіа в Тайбеї повідомив виконавчий директор Майкл Міллер, пише The Guardian.

За його словами, команда з чотирьох співробітників використовує цю технологію для створення місцевих новин про погоду, ціни на пальне та умови дорожнього руху.

Відповідає за роботу ШІ підрозділ Data Local, який очолює редактор журналістики даних News Corp Пітер Джадд. Більшість статей виходять саме під його псевдонімом.

Цей підрозділ доповнює матеріали, написані репортерами для 75 «гіперлокальних» видань компанії по всій країні. За словами представника News Corp, історії на кшталт «Де знайти найдешевше пальне в Пенріті» створюються за допомогою ШІ, але під наглядом журналістів.

Статті на одному з сайтів News Corp, згенеровані штучним інтелектом. Статті на одному з сайтів News Corp, згенеровані штучним інтелектом.

Прессекретар News Corp підтвердив слова Міллера, але уточнив, що було б точніше описати «3 000 статей» як надання службової інформації. Він підкреслив, що всі статті та рішення контролюються журналістами, які працюють у команді Data Local.

Особливості споживання новин в Австралії

За словами Міллера, австралійці здебільш споживають новини через місцеві онлайн-видання. 55% усіх підписок припадає на гіперлокальні рубрики, яких News Corp запустив 24 за останні роки, додав він.

У 2020 році корпорація припинила друкувати 112 газет, з яких 36 взагалі закрилися, а інші перейшли у цифровий формат. Відтоді компанія запустила кілька нових місцевих видань, які укомплектовані одним журналістом та виходять в регіонах з населенням від 15 000 осіб.

Якщо один журналіст може генерувати сім нових підписок на тиждень, то його зарплата покривається.
Майкл Міллер.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 15 годин тому

Крім ChatGPT. Сім ШІ-інструментів, які підвищать вашу продуктивність

Назарій Присяжнюк 15 годин тому

В Південній Кореї роботи навчатимуть школярів англійської мови

Богдан Камінський 19 годин тому

Amazon випустила корпоративний чатбот Amazon Q

Юлія Мирська 23 години тому

Штучний інтелект не знищує робочі місця, але знижує зарплати — Європейський Центробанк

Артем Житкевич 28 листопада 2023 22:05