Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Сем Альтман запустив криптопроєкт Worldcoin

Артем Житкевич
Артем Житкевич
24 липня 2023 2 хвилин читання

Гендиректор OpenAI Сем Альтман запустив Worldcoin - новий криптовалютний проєкт, який має на меті створити глобальну систему World ID на основі біометричних даних користувачів. Про це повідомляє Reuters.

Сем Альтман вважає, що Worldcoin може вирішити проблему верифікації ідентичності в епоху штучного інтелекту та дипфейків.

У бетаверсії Worldcoin вже зареєстровано 2 млн користувачів, а після офіційного запуску він розшириться до 35 міст у 20 країнах. Як заохочення ті, хто зареєструються в певних країнах, отримають криптовалютний токен Worldcoin WLD.

Worldcoin WLD вже доступний на Binance. Ціна WLD зросла на початку торгів у понеділок. Вона досягла піку $5,29, а потім опустилася до $2,49 при стартовій ціні $0,15. Обсяг торгів становив $25,1 млн.

За словами Сема Альтмана, проєкт наблизить людство до безумовного базового доходу. Він також сказав, що проєкт створить глобальну валюту та застосунок, який дозволить здійснювати платежі, покупки та перекази за допомогою свого власного токена, поряд з іншими цифровими активами та традиційними валютами.

Як отримати World ID?

Щоб отримати World ID, людина повинна зареєструватися та пройти процедуру сканування райдужної оболонки ока за допомогою сфери Worldcoin.

Сфера — це срібна куля, яка приблизно розміром з кулю для боулінгу. Вона сканує райдужку ока та створює унікальний криптографічний хеш, який можна використовувати для анонімного підтвердження ідентичності в майбутньому за допомогою застосунку, який включає закритий ключ. Дані сканування не зберігаються, але хеш додається до бази даних.

Сфера Worlcoin Сфера Worlcoin
0
Прокоментувати
Інші матеріали

OpenAI перенесла запуск GPT Store на початок 2024 року

Юлія Мирська 10 годин тому

У Бразилії ухвалили постанову, повністю написану ChatGPT

Юлія Мирська 3 грудня 2023 18:00

Google переносить запуск своєї ШІ-системи Gemini на січень 2024 року

Артем Житкевич 3 грудня 2023 15:01

ChatGPT святкує річницю: гайд з роботи та корисні підказки

Олександр Тартачний 30 листопада 2023 15:04

Альтмана відновили на посаді гендиректора OpenAI, а Microsoft увійшла до ради директорів без права голосу

Богдан Камінський 30 листопада 2023 14:30