Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Різдвяна реклама на Таймс-сквер у Нью-Йорку закликає підтримати Україну — відео

Юлія Мирська
Юлія Мирська
20 грудня 2023 2 хвилин читання

Благодійний фонд Nova Ukraine за підтримки IT-компанії Master of Code Global розмістив відеоролик на Таймс-сквер у Нью-Йорку, який нагадує американцям про війну в Україні та про необхідність допомоги.

Різдвяна реклама на Таймс-сквер у Нью-Йорку закликає підтримати Україну — фото Різдвяна реклама на Таймс-сквер у Нью-Йорку закликає підтримати Україну — фото

Місце для відеоролика обрали не випадково. Це головна площа Манхеттена, на якій традиційно збираються американці та відзначають різні свята.

Для проведення іміджевої кампанії обрали так званий giving season — період між Днем подяки і Різдвом. Цей час у США традиційно асоціюється з пожертвами, благодійністю та різними формами допомоги іншим.

Сенс 15-секундного ролика — показати українців і розбиті вікна, що відображають розбиті через війну життя, супроводжуючись закликом до благодійних внесків та підтримки України: «Donate. Empower. Be the Change» («Пожертвуй. Надай силу. Стань зміною»).

Різдвяна реклама на Таймс-сквер у Нью-Йорку закликає підтримати Україну - відео

Відеоролик транслюють 4 рази на годину впродовж тижня з 16 до 23 грудня 2023 року.

Розміщення відеоролика на всесвітньо відомому білборді відбувалося зі спеціальною знижкою, щоб Nova Ukraine зміг зібрати більше донатів та продовжувати допомагати Україні.

Також проводяться фандрайзингові збори на такі проєкти:

  • “Winter Project: Provide Critical Support to Ukrainians” — забезпечення українців теплими речами у період зимових холодів;
  • “Medical Aid Delivery to Ukraine” — передання машин швидкої допомоги, VAC-апаратів, рентгенівських апаратів і портативних ультразвукових апаратів для українських лікарень;
  • Empowering Ukraine through Alternative Energy Sources — будівництво рішень із відновлюваної сонячної енергії для критично постраждалих та пошкоджених шкіл в Україні;
  • Support Educational Development in Ukraine — підтримка розвитку української освіти під час війни, забезпечення доступу до якісної та безпечної освіти дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, сімей ВПО, а також дітей із хронічними захворюваннями.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Західних мікросхем у росії поменшає: США планують посилити санкції до їхнього доступу

Владислав Паливода 12 червня 2024 08:07

Україна отримає новий пакет військової допомоги від США на $225 млн

Владислав Паливода 7 червня 2024 09:42

5 українських стартапів візьмуть участь у найбільшій інвестиційній події США SelectUSA Investment Summit 2024

Владислав Паливода 6 червня 2024 23:51

Нова пошта побудує більше укриттів у відділеннях

Олеся Дерзська 5 червня 2024 20:01

Spotify підвищив ціни на преміумпідписки

Владислав Паливода 4 червня 2024 13:53