Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Proton запустила VPN-сервіс для бізнес-клієнтів

Артем Житкевич
Артем Житкевич
22 серпня 2023 2 хвилин читання

Proton AG, розробник сервісу Proton VPN та захищеної пошти ProtonMail, розширила асортимент своєї продукції, запустивши Proton VPN for Business, орієнтований на бізнес-клієнтів, повідомляє TechRadar.

Proton VPN for Business допоможе компаніям забезпечити безпечний робочий процес. Основним нововведенням стала поява служби Private Gateway, за допомогою якої можна розмежувати рівні доступу працівників у рамках однієї організації. 

VPN-сервіс компанії пропускає трафік через власну мережу, яка включає понад 3 тис серверів у 60 країнах світу. Реалізована підтримка блокувальника рекламного програмного забезпечення, інтелектуальний протокол Stealth, який вибирає найбільш ефективне підключення з доступних, а також підтримка протоколiв WireGuard та OpenVPN.

Навіть не маючи спеціальної бізнес-пропозиції, за останні кілька років ми залучили тисячі бізнес-користувачів, тому запуск офіційної пропозиції для бізнесу — це природний крок на шляху розвитку Proton
генеральний директор Proton Енді Йєн

Скільки коштує Proton VPN for Business

У рамках пропозицiї Proton VPN for Business компанiя запропонувала клiентам чотири рiзних тарифних плани. Найдоступнiшим iз них є тариф Essentials вартiстю $8,99 за користувача на мiсяць. Вартiсть використання служби Private Gateway складає $49,99 за користувача на мiсяць. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google «вбив» ще один сервіс: на «цвинтар продуктів» пішов VPN у Google One

Богдан Камінський 12 квітня 2024 16:14

Proton додає Standard Notes у портфоліо

Вікторія Рудзінська 10 квітня 2024 17:20

У 2022 році ProtonMail видав владі дані майже 6 тис. користувачів

Артем Житкевич 16 серпня 2023 20:16