Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Porsche створить автопілот для спортивних автомобілів

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
9 травня 2023 3 хвилин читання

9 травня Porsche повідомило, що співпрацює з Mobileye, щоб запровадити функції автопілота для майбутніх спортивних автомобілів.

У майбутньому співробітництві технологічна платформа SuperVision від Mobileye стане основою для передових систем допомоги водієві (ADAS) у майбутніх автомобілях Porsche. SuperVision дозволяє автомобілям слідувати навігаційним маршрутам, самостійно змінювати смуги руху та автоматично обганяти повільніші транспортні засоби на багатосмугових дорогах, повідомляє Mobileye. Компанія хвалиться тим, що її система дозволяє водіям забирати руки з керма на певних типах доріг, доки вони залишаються візуально уважними, якщо їм знадобиться взяти під контроль транспортний засіб. SuperVision покладається на серію камер і допоміжний радар для сприйняття навколишнього середовища.

Партнерство відбулося через кілька місяців після того, як материнська компанія Porsche, Volkswagen, і Ford припинили свої інвестиції в компанію з виробництва автономних транспортних засобів Argo AI, що призвело до закриття стартапу. За даними SAE , Argo розробляє технологію автономного транспортного засобу рівня 4, яка дозволить транспортному засобу справлятися з усіма аспектами водіння в певних умовах без втручання людини .

Компанія вже розпочала партнерство з Lyft, щоб пропонувати громадські послуги роботаксі в кількох містах. Однак ці послуги ще не стягували плату з пасажирів, і шлях до ринку для роботаксі з кожним днем ​​ставав довшим і туманнішим. Ford і VW вирішили надати пріоритет найближчим прибуткам, отриманим від ADAS, а не ставкам на місячні, як повномасштабна автономія.

Як повідомляється , коли Volkswagen розірвав угоду з Argo AI, він розширив співпрацю з Mobileye. Підрозділ програмного забезпечення VW Cariad вже співпрацював з Mobileye для розробки високоавтоматизованих і автономних технологій водіння. Cariad також співпрацює з Bosch, Qualcomm і китайською компанією Horizon Robotics з тією ж метою.

Porsche не повідомляє, коли клієнти побачать технологію Mobileye на майбутніх моделях, а також, які моделі матимуть SuperVision. Компанія заявила, що інші бренди VW Group зможуть прийняти SuperVision як платформне рішення.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Через глобальний збій в IT-інфраструктурі заводи Volkswagen зупинили роботу

Артем Житкевич 29 вересня 2023 21:14

Безпілотні автобуси скоро почнуть возити пасажирів у Японії

Артем Житкевич 14 вересня 2023 22:54

Mobileye представила систему, яка визначає обмеження швидкості на дорогах

Артем Житкевич 19 липня 2023 17:56

Власники Porsche зможуть керувати клімат-контролем та освітленням через CarPlay

Артем Житкевич 11 липня 2023 23:20

Tesla наймає водіїв для випробувань автопілота

Артем Житкевич 6 липня 2023 20:35