Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel та Digital Bridge заснували розробника штучного інтелекту

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
3 січня 2024 3 хвилин читання

Американський техногігант Intel у середу, 3 січня 2024 року, заявив, що створює компанію-розробника програмного забезпечення на основі штучного інтелекту за підтримки Digital Bridge Group та інших інвесторів. Про це повідомив Reuters

Керівництво Intel не коментує вартість угоди чи власну частку у новому підприємстві. Компанія матиме незалежну раду директорів, а найбільший виробник мікросхем в США залишиться акціонером.

Нова компанія отримала назву Articul8 AI (вимовляється як «Articulate AI»). Засновники не планують виводити її на биржу. Раніше Intel мала партнерство у створенні корпоративних ШІ-сервісів з Boston Consulting Group (BCG).

В Intel заявили, що за допомогою власного суперкомп’ютеру компанія розробила генеративну систему штучного інтелекту, яка може читати текст і зображення за допомогою поєднання відкритого вихідного коду та технології власної розробки. 

Потім Intel модифікувала цю систему для роботи у центрах обробки даних BCG, щоб вирішити проблеми конфіденційності та безпеки BCG.

Виконавчим директором Articul8 став Арун Субраманіян, який раніше був віце-президентом компанії та керував центром обробки даних і групою штучного інтелекту Intel.

За його словами, багато інших потенційних клієнтів вже побоюються передавати свої дані великим розробникам хмарних обчислень для роботи зі штучним інтелектом.

Потенційні клієнти також стурбовані високими витратами, якщо тисячі їхніх співробітників почнуть використовувати системи.

«Ми намагаємося усунути найбільшу прогалину в генеративному штучному інтелекті. Побудувати концепцію легко, але перейти до масштабного виробництва та зробити це безпечно та економічно — ось чого насправді не вистачає»
Арун Субраманіян, виконавчий директор Articul8 AI

Intel створив Intel Articul8 у пошуку зовнішнього капіталу для бізнес-підрозділів.

Раніше виробник чіпів заснував компанію Mobileye Global, яка займається виробництвом чипів для автомобілів, та оголосив про плани вивести підрозділ з програмованих чипів на IPO.

Окрім Digital Bridge, який спеціалізується на інвестиціях у центри обробки даних, іншими інвесторами Articul8 AI стали Fin Capital, Mindset Ventures, Communitas Capital, GiantLeap Capital, GS Futures і Zain Group.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google розширює доступ до AI Opportunity Fund: Europe на Україну

Богдан Камінський 23 хвилини тому

Google Photos запроваджує нову функцію «Приховати безлад»

Вікторія Рудзінська 15 годин тому

LinkedIn тестує преміумверсію зі створення контенту за допомогою ШІ

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

Відомому реперу приписують трек, який ймовірно згенерував штучний інтелект

Богдан Камінський 18 годин тому

Stability AI розширює доступ до моделі Stable Diffusion 3 через API та нову платформу

Вікторія Рудзінська 19 годин тому