Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Помічник з написання коду GitHub Copilot став загальнодоступним

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
15 лютого 2023 2 хвилин читання

Компанія GitHub оголосила, що Copilot for Business, корпоративна версія ШІ-помічника з написання програмного коду, стала загальнодоступною за $19 на місяць. 

Як наголошує TechCrunch, порівняно зі стандартною Copilot, версія для корпоративного використання запропонує низку додаткових функцій.

«Це фактично завершує нашу історію про Copilot першої версії. Ми оголосили про запуск програми попередньої оцінки у червні 2021 року. Здається, що це було багато років тому. Минулого літа з'явилася загальнодоступна версія. Тепер ми готові розгорнути його для організацій, компаній, команд, підприємств — майже для всіх», — зазначив генеральний директор GitHub Томас Домке.

Крім того, він оголосив, що у GitHub вже є понад 400 організацій, які використовують Copilot for Business на момент запуску. Також розробники повідомили, що Copilot тепер працює на поліпшеній ШІ-моделі від Open AI

Розробники продовжують працювати над підвищенням швидкості опрацювання запитів, що надходять у Copilot. У GitHub очікують, що незабаром Copilot зможе генерувати до 80% коду розробника. Натепер можливості алгоритму обмежені приблизно 46% коду для всіх мов програмування і 61% для Java.

SPEKA розповідала, що раніше Microsoft, GitHub та OpenAI звинуватили у порушенні авторських прав через Copilot. Компанії подають апеляцію проти колективної скарги.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія EvolutionaryScale виділить на розвиток ШІ в біології $142 млн

Владислав Паливода 1 годину тому

У Львівській політехніці ветеранів навчатимуть ІТ

Олеся Дерзська 7 годин тому

Mathema проведе онлайн-табір зі знайомства з ШІ для підлітків – як взяти участь

Олеся Дерзська 8 годин тому

GPT-5 отримає інтелект, як у доктора наук

Вікторія Рудзінська 11 годин тому

Gmail отримує нові функції ШІ з інтеграцією Gemini

Вікторія Рудзінська 13 годин тому