Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Після масових звільнень Twitter скорочує 4400 контрактників

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
14 листопада 2022 2 хвилин читання
decoration

Після масштабних звільнень основного штату Twitter узявся за контрактників. У суботу без роботи залишилися 4400 співробітників на контракті. Багато підрядників кажуть, що не отримували жодного повідомлення від компанії.

Звільнивши 50% співробітників компанії, Ілон Маск звернув увагу на контрактників Twitter. Платформа соціальних медіа почала звільнення у суботу вдень. Це стосувалося приблизно 4400 людей. Очікується, що такий крок суттєво вплине на здатність Twitter модерувати вміст і підтримувати роботу своєї платформи, повідомляє Engadget.

Twitter також, здається, не сповістив тих, хто втратив роботу цими вихідними. Багато хто дізнався, що більше не працює у компанії, після того як раптово втратив доступ до внутрішніх систем Twitter. «Одного з моїх підрядників щойно деактивували без попередження під час внесення критичних змін до наших робочих процесів щодо безпеки дітей», — написав один із менеджерів у Slack компанії. Інші дізналися, коли прочитали звіти про скорочення. Деякі працівники зараз стурбовані тим, що можуть не отримати зарплату за останні два тижні роботи. Після звільнень у Twitter 4 листопада багато підрядників опинилися у командах без штатного персоналу: немає працівників, які могли би розписатися у їхніх табелях робочого часу.

Twitter не відразу відповів на запит Engadget про коментар. Повідомляється, що під час недавньої реорганізації компанія скоротила весь відділ комунікацій.

Скорочення відбуваються наприкінці ще одного бурхливого тижня у Twitter. У середу компанія почала розгортати нову підписку на Twitter Blue з верифікацією. Але через два дні, після того як Twitter захопили тролі, верифікацію зупинили. Маск також повідомив співробітникам, що банкрутство є можливим, якщо компанія не почне приносити більше грошей.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 7 годин тому

Маск порівняв менеджерів Twitter, які не вміють писати код, із кавалеристами, що не можуть їздити верхи

Катерина Колонович 8 годин тому

Starlink підвищує тарифи українським користувачам

Катерина Колонович 9 годин тому

Попри заборону китайці масово встановлюють Twitter під час Covid-протестів

Катерина Колонович 11 годин тому

Маск влаштував війну з Apple: він стверджує, що компанія погрожувала видалити Twitter з App Store

Катерина Колонович 14 годин тому