Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск попереджає про можливе банкрутство Twitter, якщо топменеджери підуть

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
11 листопада 2022 2 хвилин читання

Ілон Маск у першому зверненні до співробітників Twitter Inc. після придбання компанії за $44 млрд сказав, що банкрутство є можливим, якщо компанія не почне приносити більше грошей.

Попередження прозвучало на тлі бурхливого початку правління Маска у соціальній медіакомпанії — двотижневого періоду, протягом якого він звільнив половину персоналу Twitter і більшість топменеджерів та наказав іншим співробітникам припинити роботу вдома. Один із керівників, який до четверга був частиною нової команди під керівництвом Маска, Йоель Рот, пішов. Інша, Робін Вілер, також пішла у відставку, але Маск переконав її залишитися, повідомляє Bloomberg.

Довіра до компанії впала настільки швидко, що навіть до коментарів Маска про банкрутство деякі фонди пропонували купити кредити всього за 60 центів за долар – ціна, яка зазвичай зарезервована для компаній, що мають фінансові труднощі.

У зверненні до співробітників Маск зробив кілька суворих попереджень. Співробітники повинні підготуватися до 80-годинного робочого тижня. Буде менше офісних бонусів, таких як безкоштовна їжа. І він поклав край гнучкості часів пандемії, яка дозволяла працівникам працювати вдома. «Якщо ви не хочете прийти, відставка приймається„, — сказав він.

Раніше Маск використовував загрозу фінансового краху, щоб мотивувати працівників. Він намагається донести думку про те, що якщо люди не будуть наполегливо працювати, Twitter опиниться в дуже скрутному становищі.

Відтоді Рот взяв на себе всі зусилля соціальної мережі щодо довіри та безпеки, тоді як Вілер, віцепрезидент із продажів, нещодавно приступив до нагляду за відносинами з неспокійними рекламодавцями. Про своє рішення залишитися вона натякнула у твіті, а також у публікації на внутрішньому каналі Slack.

Борг, який Twitter взяв для фінансування викупу Маска, призводить до витрат на відсотки, які, за однією оцінкою, зростуть до $1,2 млрд на рік.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 3 години тому

Twitter відновлює обліковий запис відомого неонациста

Руслан Сорока 4 грудня 2022 12:32

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 3 грудня 2022 09:15

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20

Маск готовий випробувати імплант у мозок Neuralink на собі

Катерина Колонович 2 грудня 2022 09:14