Перший навчальний рік з «Мрією»: Зеленський показав функціонал нового освітнього порталу
Сьогодні, 2 вересня, розпочався новий навчальний рік для українських шкіл з новим освітнім застосунком «Мрія», який презентував президент Володимир Зеленський.
Про це повідомили у Міносвіти.
Цей освітній застосунок, розроблений за підтримки Мінцифри та МОН, забезпечить сучасні рішення для учнів, вчителів та батьків, щоб покращити навчальний процес і організацію шкільного життя
У бета-версії «Мрії» доступні такі функції:
- Для учнів та батьків: план дня, домашні завдання, результати навчання, «Мрія ID», бібліотека контенту для всебічного розвитку та безпечні чати на базі Signal.
- Для шкіл та вчителів: автоматичний конструктор розкладу, навчальні плани, журнали, оцінки, домашні завдання, розклад та бібліотека контенту.
Підписуйтеся на наші соцмережі
Володимир Зеленський
президент УкраїниТорік ми анонсували розробку застосунку, який зможе модернізувати українську шкільну освіту. Який зможе дати дітям максимум позитиву від навчання у школі. Який зможе дати батькам максимум розуміння того, що відбувається у школі. І який зможе дати вчителю максимум свободи будувати навчання ефективно.
Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, зазначив, що «Мрія» є наступним кроком у створенні цифрової держави після успіху «Дії».
Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України, наголосив на значенні зменшення бюрократії для вчителів, щоб вони могли зосередитися на навчанні і розвитку дітей.
Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа, і Андреас Губер, директор з питань співробітництва Посольства Швейцарії, також підкреслили важливість «Мрії» як частини глобальних зусиль для реформування освіти і цифровізації.
Вже цього року кожна школа в Україні матиме можливість підключитися до «Мрії». Заповнити форму для підключення можна за посиланням.
Що таке «Мрія» та яка її мета?
«Мрія» є ініціативою президента України Володимира Зеленського та реалізується Мінцифри і МОН за підтримки Програми EGAP, яка виконується Фондом Східна Європа коштом Швейцарії. Мета проєкту — трансформація української освіти через сучасні технології та інновації.