Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

ШІ виходить на новий рівень: OpenAI пропонує ChatGPT великим компаніям, зокрема Microsoft

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
12 квітня 2024 2 хвилин читання

Цього місяця виконавчий директор OpenAI Сем Альтман зустрівся з керівниками компаній зі списку Fortune 500 у Сан-Франциско, Нью-Йорку та Лондоні, де він та інші керівники OpenAI презентували послуги ШІ для корпоративного використання, зокрема для Microsoft.

Про це повідомляє Reuters.

Це означає, що компанія OpenAI прагне збільшити нові джерела доходу від компаній у всьому світі.

Альтман провів заходи, де демонстрував продукти, зокрема ChatGPT Enterprise, корпоративного рівня свого відомого чатбота, який генерує текст із простих підказок, програмного забезпечення для підключення застосунків клієнтів до його служб ШІ, відомих як API.

OpenAI пообіцяв, що дані клієнтів ChatGPT Enterprise не будуть використовуватися для навчання його моделей. Розмовляючи з потенційними клієнтами з таких галузей, як фінанси, охорона здоров’я та енергетика, керівники OpenAI висвітлили низку застосунків, як-от керування колцентром і переклад. Вони відзначили, що споживчу версію чатбота вже використовують понад 92% компаній зі списку Fortune 500.

Microsoft, найбільший інвестор в OpenAI, пропонує доступ до технології OpenAI через свою хмару Azure і через продаж Microsoft 365 Copilot, інструменту підвищення продуктивності на основі моделей OpenAI, орієнтованого на підприємства.

Деякі керівники в аудиторії на заходах запитували, чому вони мають платити за ChatGPT Enterprise, якщо вони вже є клієнтами Microsoft. На це Альтман і Лайткап відповіли, що оплата корпоративних послуг дозволить їм працювати безпосередньо з командою OpenAI, мати доступ до останніх моделей і більше можливостей отримати налаштовані продукти ШІ.

OpenAI, востаннє оцінений у $86 млрд під час вторинного продажу, намагається диверсифікувати свій потік доходу, після того як його чатбот ChatGPT швидко набув популярності наприкінці 2022 року. Джерела повідомили, що він на шляху до досягнення цільового доходу в $1 млрд, запланованого на 2024 рік. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 28 травня 2024 18:55

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 28 травня 2024 15:28

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 28 травня 2024 13:56

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 24 травня 2024 17:57