Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

OpenAI призначила Сару Фріар на посаду першої фінансової директорки

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
10 червня 2024 2 хвилин читання

Сара Фріар, колишня генеральна директорка Nextdoor, приєдналася до OpenAI як перша фінансова директорка.

Про це повідомляє Reuters.

У неї значний досвід роботи у технологічних та фінансових компаніях, що допоможе OpenAI ефективно управляти своїми ресурсами та підтримувати стійке зростання.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Крім того, OpenAI найняла Кевіна Вейла, який раніше працював у Х, Facebook та Instagram, на посаду головного директора з продуктів. Його досвід у розробленні та просуванні продуктів буде цінним для OpenAI, адже компанія прагне розширити сферу застосування своїх технологій штучного інтелекту та зробити їх доступними для ширшої аудиторії.

Сем Альтман
генеральний директор OpenAI

«Сара та Кевін приносять глибокий досвід, який дозволить OpenAI масштабувати нашу діяльність, встановити стратегію для наступного етапу зростання та забезпечити нашим командам ресурси, необхідні для подальшого процвітання»

Нові призначення відбуваються після відходу співзасновника OpenAI Іллі Суцкевера у травні, якого замінив Якуб Пахоцький. Пахоцький раніше обіймав посаду директора з досліджень OpenAI та керував розробкою GPT-4 та OpenAI Five.

Суцкевер натомість зіграв ключову роль у драматичному звільненні та повторному найманні Альтмана у листопаді минулого року. Тоді Суцкевер був членом ради директорів OpenAI і допомагав організувати звільнення Альтмана. Через кілька днів він змінив свою позицію, підписавши листа працівників з вимогою повернути Альтмана та висловивши жаль з приводу своєї «участі у діях правління». Після повернення Альтмана Суцкевер був відсторонений від правління, і його позиція у компанії стала невизначеною.

У березні OpenAI призначила нових директорів, зокрема Альтмана, Сью Десмонд-Хеллманна, колишнього генерального директора Фонду Білла і Мелінди Гейтс, Ніколь Селігмана, колишнього президента Sony Entertainment, та Фіджі Сімо, генерального директора Instacart.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple Music дозволить створювати плейлисти за допомогою штучного інтелекту

Владислав Паливода 5 годин тому

ППО із штучним інтелектом показали в Естонії

Владислав Паливода 7 годин тому

X додав функцію на основі технології Grok для платних акаунтів

Кіра Іванова 24 липня 2024 17:16

Усе про нову модель штучного інтелекту Llama від Meta

Сергій Коноплицький 24 липня 2024 15:26

Лазерні чипси, профайли на покупців та логістика — де та як використовують штучний інтелект у торгівлі

Олександр Тартачний 24 липня 2024 13:10