Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий CEO YouTube розповів, чого чекати користувачам платформи у майбутньому

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 березня 2023 2 хвилин читання

Новий гендиректор YouTube Ніл Мохан опублікував перший лист до спільноти. У зверненні Мохан розповів про майбутні оновлення платформи та анонсував нові функції.

У лютому колишня СЕО YouTube Сьюзан Войчицькі пішла з посади після дев'ятьох років керування відеоплатформою та 25 років роботи у Google. Новим керівником відеохостингу став Ніл Мохан.

З його першого листа стало відомо, що YouTube оновить свою функцію Shorts. Автори зможуть «міксувати кліпи та перекомпоновувати ігровий контент для коротких відео», а також робити дуети з іншими авторами. Як зазначає The Verge, через оновлення Shorts все більше стає схожим на TikTok.

Крім того, YouTube розробляє інструменти штучного інтелекту спеціально для творців контенту. Багато подробиць Мохан не розповів, проте натякнув, що відеомейкери зможуть створювати віртуальні декорації та покращити відео за допомогою ШІ. Нові функції варто очікувати «в найближчі місяці».

Також Мохан розповів, що YouTube розвиватиме YouTube TV і Primetime Channels. Новий CEO наголосив на спортивних трансляціях — незабаром YouTube дозволить користувачам дивитися кілька ігор одночасно. Крім того, відеохостинг також створить інструменти для взаємодії зі спортивним контентом.

Крім того, підтвердилась інформація щодо запуску подкастів на YouTube Music. У цьому році подкастинг на платформі отримає розширені функції, зазначив Мохан. Серед них, наприклад, завантаження авторських шоу через RSS.

Раніше SPEKA розповідала, що YouTube Music отримає нову функцію — подкасти. Згодом автори зможуть додавати аудіоподкасти на YouTube навіть за допомогою RSS-каналів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google Photos запроваджує нову функцію «Приховати безлад»

Вікторія Рудзінська 17 квітня 2024 22:59

YouTube вводить обмеження для програм, що блокують рекламу: що це означає для користувачів

Вікторія Рудзінська 17 квітня 2024 07:00

YouTube обмежить коментарі для неповнолітніх. Але лише за згодою батьків

Дмитро Мухін 14 квітня 2024 20:53

YouTube розгортає новий вебінтерфейс — що зміниться

Кіра Іванова 13 квітня 2024 11:53

Як просувати відео на YouTube через рекламу: повний практичний посібник

Ігор Івіцький 12 квітня 2024 15:00