Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Новий CEO YouTube розповів, чого чекати користувачам платформи у майбутньому

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 березня 2023 2 хвилин читання

Новий гендиректор YouTube Ніл Мохан опублікував перший лист до спільноти. У зверненні Мохан розповів про майбутні оновлення платформи та анонсував нові функції.

У лютому колишня СЕО YouTube Сьюзан Войчицькі пішла з посади після дев'ятьох років керування відеоплатформою та 25 років роботи у Google. Новим керівником відеохостингу став Ніл Мохан.

З його першого листа стало відомо, що YouTube оновить свою функцію Shorts. Автори зможуть «міксувати кліпи та перекомпоновувати ігровий контент для коротких відео», а також робити дуети з іншими авторами. Як зазначає The Verge, через оновлення Shorts все більше стає схожим на TikTok.

Крім того, YouTube розробляє інструменти штучного інтелекту спеціально для творців контенту. Багато подробиць Мохан не розповів, проте натякнув, що відеомейкери зможуть створювати віртуальні декорації та покращити відео за допомогою ШІ. Нові функції варто очікувати «в найближчі місяці».

Також Мохан розповів, що YouTube розвиватиме YouTube TV і Primetime Channels. Новий CEO наголосив на спортивних трансляціях — незабаром YouTube дозволить користувачам дивитися кілька ігор одночасно. Крім того, відеохостинг також створить інструменти для взаємодії зі спортивним контентом.

Крім того, підтвердилась інформація щодо запуску подкастів на YouTube Music. У цьому році подкастинг на платформі отримає розширені функції, зазначив Мохан. Серед них, наприклад, завантаження авторських шоу через RSS.

Раніше SPEKA розповідала, що YouTube Music отримає нову функцію — подкасти. Згодом автори зможуть додавати аудіоподкасти на YouTube навіть за допомогою RSS-каналів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 28 травня 2023 11:32

YouTube відмовляється від Stories

Ольга Горбенко 26 травня 2023 17:30

Google не видалятиме облікові записи YouTube з відео

Ганна Гілова 22 травня 2023 10:08

Netpeak перевірятиме hard skills в українських IT-компаніях, штат Монтана заборонив TikTok, Маск може отримати повістку в суд. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 19 травня 2023 07:09

YouTube запустить 30-секундну рекламу на ТБ, яку не можна пропустити

Ольга Горбенко 18 травня 2023 17:38