Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Nissan використовує штучний інтелект для розробки Qashqai 2025

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
24 травня 2024 2 хвилин читання

Nissan підтверджує, що модель Qashqai 2025 року була розроблена за допомогою штучного інтелекту, що також допомагає в обслуговуванні обладнання та виявленні помилок у виробництві.

Про це повідомляє TechTimes.

Європейський віцепрезидент з дизайну Nissan, Метью Вівер, пояснив, що штучний інтелект використовувався для створення передньої решітки нового Qashqai. Через складний візерунок, що потребує аеродинамічної ефективності та охолодження, цей елемент дизайну став ідеальним кандидатом для впровадження нових технологій.

Вівер також зазначив, що нова V-подібна решітка Qashqai має ширший дизайн і схожа на попередню модель. Використання штучного інтелекту в процесі проектування дозволяє швидко виконувати численні ітерації, забезпечуючи баланс між естетичною привабливістю та функціональністю.

Фрідеріке Кініц, старший керівник Nissan, додала, що машинне навчання на нових заводах компанії дозволяє точніше прогнозувати потреби у технічному обслуговуванні роботів та виявляти виробничі помилки. Завдяки цьому роботи можуть самостійно визначати та виправляти проблеми без участі людини.

Хоча зростання автоматизації може викликати занепокоєння щодо скорочення робочих місць, керівництво Nissan запевнило, що поточна чисельність персоналу заводу в Сандерленді становить близько 6000 працівників, залишиться незмінною.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія OpenAI купує стартап Rockset за сотні $ млн

Владислав Паливода 3 години тому

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 9 годин тому

Meta запускає ШІ-чатбот на базі Llama-3 для всіх користувачів в Індії

Вікторія Рудзінська 13 годин тому

TikTok випадково виклав ШІ-інструмент, що дозволяв створювати відео з мовою ворожнечі

Вікторія Рудзінська 17 годин тому

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська 21 червня 2024 19:15