Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Нейромережі захоплюють світ. Сім відомих програм, в яких неочікувано з’явилися ШІ-фічі

Анна Нагорна
Анна Нагорна
20 лютого 2024 5 хвилин читання

Штучний інтелект буквально просочується в усі сфери життя, щоб полегшити та покращити ті чи інші процеси. Дедалі більше програм, які ми знаємо і користуємося давно, впроваджують віртуальних асистентів, рішення для автоматизації та можливості для створення контенту на основі ШІ.

Adobe Photoshop

У березні 2023 року Adobe запустила власну генеративну ШІ-модель Adobe Firefly, яка спеціалізується на дизайні. Пізніше на її основі компанія створила та додала до Photoshop функції Generative Expand, Generative Fill та Generative Recolor.

На зображенні можна згенерувати будь-що На зображенні можна згенерувати будь-що

Ці інструменти дозволяють змінювати кольори, швидко додавати, видаляти або розширювати зображення за допомогою ШІ-згенерованого контенту. Для роботи можна використовувати текстові підказки, наприклад, написати у спеціальному полі «зробити траву більш зеленою». ШІ-помічник розуміє промпти на більш ніж 100 мовах.

Tinder

Окрім того що алгоритми пошуку в Tinder працюють на основі штучного інтелекту, найпопулярніший застосунок для знайомств пропонує користувачам згенерувати або оновити біографію за допомогою ШІ. Система може створити персоналізований опис профілю, який врахує ваші інтереси та очікування від стосунків. Також у Tinder є ШІ-помічник, який маркує потенційно агресивні та токсичні повідомлення і пропонує надіслати скаргу.

У Tinder можна згенерувати своє біо за допомогою ШІ У Tinder можна згенерувати своє біо за допомогою ШІ

У серпні 2023 року компанія анонсувала тестування нової фічі, яка б допомагала користувачам обирати найкращі фото для профілю за допомогою ШІ.

Canva

Canva пропонує користувачам Magic Design — власний безкоштовний інструмент для створення дизайну на базі штучного інтелекту. Це генеративний ШІ, який стилізує медіафайли під ваш унікальний дизайн або корпоративний бренд майже так, як би це зробив реальний дизайнер. Користувачі можуть обирати із восьми шаблонів та кастомізувати їх на власний смак. Так можна задизайнити фото, графіку, презентації та відеоконтект.

Canva можна найняти замість дизайнера Canva можна найняти замість дизайнера

Google Workspace

У березні минулого року Google відкрила доступ обмеженій групі тестувальників до набору ШІ-інструментів, які можна застосовувати для роботи Workspace. Ці рішення допоможуть користувачам, наприклад, пруфридити та редагувати документи у Docs, генерувати картинки та відео для презентацій у Slides або створювати особливі формули у Sheets. Після тестування Google відкриє ці функції для всіх користувачів.

У презентаціях Slides можна згенерувати медіафайли У презентаціях Slides можна згенерувати медіафайли

Google Maps

У жовтні минулого року у мапах Google з’явилася функція імерсивного перегляду маршрутів. Штучний інтелект збирає докупи «мільярди фото вулиць та аерознімків», щоб створити найбільш точну 3D-репрезентацію туристичних локацій, ресторанів, магазинів та визначних місць.

Нові ШІ-фічі у мапах Google Нові ШІ-фічі у мапах Google

Цього року Google Maps тестує чергову ШІ-функцію, яка може бути корисною для туристів. Вона надаватиме релевантні рекомендації щодо ресторанів, барів та магазинів, аналізуючи детальну інформацію про більш ніж 250 млн місць та відгуки понад 300 млн учасників спільноти Google Maps. Нова функція спочатку буде доступна в США

Excel

Програма має кілька вбудованих рішень, які працюють, як примітивний штучний інтелект. Наприклад, функція Power Query може допомогти виявити та виправити помилки, відсутні значення, дублікати та невідповідності у ваших даних. Також існують більш просунуті ШІ-рішення та застосунки, які автоматизують роботу з Excel. Серед них AI Excel Bot, який може генерувати складні формули за допомогою простих текстових інструкцій за лічені секунди.

Meta

Минулої осені компанія Цукерберга представила чатбот на основі штучного інтелекту для своїх продуктів Instagram, Facebook і WhatsApp. Він може шукати відповіді на запити користувачів, надавати рекомендації щодо наліпок, GIF-анімацій і тексту, а також «обговорювати спільні інтереси». Зважаючи на довідку Instagram, наразі нейромережа доступна не для всіх і перебуває у тестовому режимі.

ШІ-чатбот Meta також дозволить спілкуватися з віруальними селебріті ШІ-чатбот Meta також дозволить спілкуватися з віруальними селебріті

А Facebook давно використовує ШІ та deep learning, щоб структурувати безліч розпорошених даних. Наприклад, механізм інтерпретації текстів DeepText дозволяє автоматично розуміти зміст та емоції у тисячах постів багатьма мовами, які користувачі публікують щосекунди. А за допомогою DeepFace соцмережа може автоматично впізнати вас на фотографії, якою діляться на платформі. 

Крім того, компанія використовує штучний інтелект, щоб ідентифікувати та видаляти зображення, які містять порнографічний контент.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Техногіганти виділять американським та японським університетам $110 млн на ШІ-дослідження

Богдан Камінський 13 квітня 2024 08:00

Meta тестує штучний інтелект на панелі пошуку в Instagram

Вікторія Рудзінська 12 квітня 2024 21:10

ШІ виходить на новий рівень: OpenAI пропонує ChatGPT великим компаніям, зокрема Microsoft

Вікторія Рудзінська 12 квітня 2024 20:09

Android 15 Beta 1 вийшла у публічний реліз: що нового

Богдан Камінський 12 квітня 2024 19:52

Apple планує нові Mac на базі M4 з акцентом на штучний інтелект — Bloomberg

Богдан Камінський 12 квітня 2024 18:59