Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Canva буде перетворювати текст на зображення

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
14 листопада 2022 3 хвилин читання

Платформа дизайну Canva запускає функцію штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення. Інструмент працює на базі моделі Stable Diffusion із відкритим вихідним кодом і буде доступний безкоштовно через застосунок Canva.

Австралійська компанія почала тестувати цю функцію у вересні, а зараз розгортає її для понад 100 млн користувачів програми, повідомляє The Verge.

Ця функція є реалізацію моделі Stable Diffusion із відкритим вихідним кодом для перетворення тексту в зображення з кількома додатковими фільтрами безпеки та спеціальним інтерфейсом користувача, який допомагає користувачам Canva отримувати бажані результати. У програмі Canva є як безкоштовна, так і платна версія з додатковими функціями, яка дає усім користувачам можливість створювати 100 зображень на день за допомогою цього інструменту.

Після завантаження функції перетворення тексту в зображення Canva користувачу запропонують «описати зображення, яке він хочете побачити» з кількома зразками підказок для натхнення (наприклад, «легка акварельна картина риби кої у ставку» ). Потім можна обрати різні стилі («фото«, »малюнок«, »3D«, »живопис«, »візерунок« і »концептуальне мистецтво«), і інструмент створить сітку з чотирьох зображень, з яких можна обрати уподобане. Також є функція повідомити про зображення, які містять насильство, оголене тіло, ворожі висловлювання та упереджений та/або стереотипний вміст.

Розвиток цих систем також викликав певні суперечки, зокрема використання захищених авторським правом зображень для навчальних даних. Багато митців виявили, що їхні роботи використовували без їхньої згоди для створення комерційних продуктів, хоча відповідальні компанії та дослідники кажуть, що використання цих даних регулюється такими положеннями, як доктрина справедливого використання США.

Canva каже, що питання авторського права щодо генеративного штучного інтелекту поки що висить у повітрі.

Нагадаємо, що раніше Meta представила свою нейромережу Make-To-Video, яка генерує відео за словесним описом. Опісля до цього сегменту приєдналася компанія Google, вона також представила нейромережу для генерації відео.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Українська Eventyr реалізує проєкт для Саудівської Аравії

Олеся Дерзська 24 хвилини тому

Приватність найвищого рівня. Як Apple показала конфіденційний AI, а Ілон Маск не зрозумів

Сергій Коноплицький 3 години тому

McDonald’s припиняє тестування ШІ через помилки в замовленнях

Владислав Паливода 5 годин тому

15 проєктів диджиталізації культурної спадщини України стали учасниками акселератора HATA hub

Олеся Дерзська 22 години тому

ШІ-військовий командувач з'явився у Китаї

Владислав Паливода 18 червня 2024 11:12